Razem 214 368 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
04.03.2015 18:09
O

Tamarin na predaj

Tamarin na predaj - Zdjęcia do ogłoszenia
SAGUINUS OEDIPUS (Tamarin pinči) samec,ma 2 mesiacov, Cena: 850€. web: www.opicky.sk email: hlodavce.sk@gmail.com
Callithrix jacchus - Common marmoset for sale - Zdjęcia do ogłoszenia
Hodowca sprzedaje: CALLITHRIX JACCHUS (Common marmoset), młody, 2-3 miesięcy. 550 € / sztuka. Email: hlodavce.sk@gmail.com Telefon: 00421905756570 Sprawdź moją stronę internetową: www.opicky.sk
04.03.2015 10:59
O

Dwie małpy dziecko marmoset

Dwie małpy dziecko marmoset - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwa marmoset małpy do adopcji, Małpy domu dziecka są szkoleni, weterynarz i zdrowie certyfikat, te piękne dzieci uwielbiają towarzystwo dzieci i są bardzo asocjacyjne z innych zwierząt domowych. Więcej informacji i zdjęć na nich, skontaktuj się z nami
Dziecko kapucynki teraz dostępne - Zdjęcia do ogłoszenia
Są one hodowane w naszym domu i ręcznie karmione przeze mnie i moich dzieci. Mamy zepsuć i dać im najbardziej niezwykłą dbałością. Wszyscy są gotowi do wyjazdu na 6 tygodni i są bardzo zdrowe, pieluchy przeszkolonych i oswojone i bardzo dobrym apetytem. Zostały one sprawdzane weterynarza i będzie pochodzić z dokumentacji medycznej. Zwierzęta pochodzą z a ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
25.02.2015 20:00
Cena: 8 000 Zł.
O

Sprzedam parkę małpek Tamaryna Białoczuba

Sprzedam parkę małpek Tamaryna Białoczuba - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam. Posiadam do sprzedania parkę małpek Tamaryn Białoczubych, Małpki nie są spokrewnione. Mają obecnie rok. Lubią przebywać z ludźmi i zwierzętami, Nie są dzikie. Małpki posiadają dokumenty do rejestracji. Proszę o kontakt telefoniczny zainteresowanych. Lokalizacja- województwo pomorskie.
25.02.2015 15:10
Cena: 15 000 Zł.
O

Sprzedam małpkę SAIMIRI samiec 7 miesięczny

Sprzedam małpkę SAIMIRI samiec 7 miesięczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam. Posiadam do sprzedania piękną małpkę Saimiri. Jest to samiec, obecnie ma 7 miesięcy. Lubi się bawić, przebywać z ludźmi i zwierzętami, Jest spokojnym i wesołym zwierzęciem, potrzebuje jedynie towarzystwa i opieki. Małpka posiada dokumenty do rejestracji. Proszę o kontakt telefoniczny zainteresowanych. Lokalizacja- województwo pomorskie.
Sprzedam małpkę Tamaryna Złotoręka samiec 6 miesięczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam. Posiadam do sprzedania małpkę Tamarynę Złotoręką. Jest to samiec.Obecnie ma 6 miesięcy. Jest energiczny i wesoły. Uwielbia się bawić. Lubi przebywać z ludźmi i zwierzętami, Małpka posiada dokumenty do rejestracji. Proszę o kontakt telefoniczny zainteresowanych. Lokalizacja- województwo pomorskie.
Witam,poszukuje nie drogiej maÂłpki. Interesuja bardzo mnie te zwierzatka i chcialabym zakupic malpkĂŞ w nie duÂżej j cenie. Jesli chodzi o odbior to odbiarĂŞ osobiscie.
Lemur posłuszny i delikatne, powolne loris, walsartanu szymp - Zdjęcia do ogłoszenia
Lemur posłuszny i delikatne, powolne loris, walsartanu szympans dzieci, wiewiórki małpy na sprzedaż.. Sprzedajemy bardzo tanie. Jesteśmy tutaj, aby zachęcić ludzi do własnych egzotyczne zwierzęta jako zwierzęta domowe. Mamy wiewiórki małpy, Lemur, powolne loris, szympans dzieci, Czepiak brązowy, Kapucynów małpy i kuhlii
24.02.2015 01:56
Z

Przyjmę lub kupię małpkę

Witam,poszukuje nie drogiej małpki. Interesuja bardzo mnie te zwierzatka i chcialabym zakupic malpkę w nie dużej j cenie. Jesli chodzi o odbior to odbiarę osobiscie.
REKLAMA
REKLAMA
23.02.2015 17:59
Z

Przyjmę MALPKĘ KAPUCYNKE :)

Witam chętnie przyjmę małpkę kapucynkę, z możliwością dowozu lub wysyłki zwierzaka
Cała Polska
+48726826082
Kupię za rozsądną cenę lub przyjmę małpki marmozety i sajmiri. Ogłoszenie dla osób, które kupiły małpkę i nie mogą sobie poradzić. Wiek małpek bez różnicy. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane z poważną ofertą.Mój e mail : edyta_w@vp.pl
19.02.2015 08:22
Cena: 500 Zł.
O

VIP kapucynki na sprzedaż

VIP kapucynki na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
kapucynki na sprzedaż
17.02.2015 23:10
O

Fundusze / Finanse @ 2%

Fundusze / Finanse @ 2% - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy szybkie i skuteczne pozyczki zarówno osobistych i instytucje wspólpracy, oferujemy pozyczki tej pozyczki od 5000 do 5.000.000 milionów Euro w wysokosci 2% dla trwajacemu od 1 do 25 roku. Kontakt z nami aby uzyskac wiecej informacji .. E-mail: swift.funds@live.com
13.02.2015 11:55
Cena: 600 Zł.
O

Kocięta Sfinks zostałeś szukasz.

Kocięta Sfinks zostałeś szukasz. - Zdjęcia do ogłoszenia
10 tygodni teraz. Bardzo zabawny i przyjazny. Zajmowali się też grać z moim 5 lat córka i nasz pies. Mama może być postrzegane z kociąt, ale Britt Tatuś życia na farmie obok naszego domu. Kocięta są bardzo zabawne .. nowy właściciel będzie zakochać się w nich od razu. Zabezpieczone przed pcheł i kleszczy za pomocą czołowych linii produktów. Piasek dla kot ... więcej »
Cała Polska
+4856543344
12.02.2015 18:09
Z

Małpkę kapucynkę kupie

Kupie małpkę kapucynkę proszę o kontakt
Zarejestrowanych wiewiórki małpy Kapucynów małpy, kuhlii, sz - Zdjęcia do ogłoszenia
Zarejestrowanych wiewiórki małpy Kapucynów małpy, kuhlii, szympansy i Lemur na sprzedaż.. Rasy i sprzedać małpy dzieci i szympans dzieci. Wszystkie nasze małpy są oswojone, bardzo łagodny i towarzyski. Są one bardzo zabawny z dzieci i innych zwierząt. Małpy są bardzo czuły i tak robią doskonałe zwierzęta do domu. Kontakt.
Ręka podniesiona małpy różnych gatunków i szympans dzieci. - Zdjęcia do ogłoszenia
Rasy i sprzedać małpy dzieci i szympans dzieci. Wszystkie nasze małpy są oswojone, bardzo łagodny i towarzyski. Są one bardzo zabawny z dzieci i innych zwierząt. Małpy są bardzo czuły i tak robią doskonałe zwierzęta do domu. Kontakt.
Marmozeta, wiewiórki małpy, kapucyn małp, szympansów i Lemur - Zdjęcia do ogłoszenia
Marmozeta, wiewiórki małpy, kapucyn małp, szympansów i Lemur na sprzedaż.. Rasy i sprzedać małpy dzieci i szympans dzieci. Wszystkie nasze małpy są oswojone, bardzo łagodny i towarzyski. Są one bardzo zabawny z dzieci i innych zwierząt. Małpy są bardzo czuły i tak robią doskonałe zwierzęta do domu. Kontakt.
Posłuszny małpami i szympans dzieci na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Posłuszny małpami i szympans dzieci na sprzedaż... Rasy i sprzedać małpy dzieci i szympans dzieci. Wszystkie nasze małpy są oswojone, bardzo łagodny i towarzyski. Są one bardzo zabawny z dzieci i innych zwierząt. Małpy są bardzo czuły i tak robią doskonałe zwierzęta do domu. Kontakt.
Ogłoszenia 1 do 20 z 578
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)