Razem 261 081 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Prosimy o pomoc, o dom z prawdziwego zdarzenia, czuły, wrażliwy, odpowiedzialny dla Przecinka, gabarytem szkraba, który osiągnął wiek 1,5 roku, pełnego nieustającej, wdzięcznej w wyrazie, wciąż dziecięcej radości. Spojrzenie jego migdałowych ocząt stapia lód serc, sprawia, że ręce same rwą się do głaskania i tulenia. Cóż jednak z tego? Wciąż… są to ręce przejściowe, nie te, na które psiak czeka od wielu miesięcy. Biedactwo umknęło schronisku, miejscu, z którego, co jest nazbyt częstą regułą, nigdy się nie opuszcza. Tak niewiele, naprawdę niewiele potrzeba, by historia Przecinka znalazła swój szczęśliwy finał. Czemu więc to „niewiele” zdaje się być aż tak opieszałe? Przecinek nie ma wad, to istny wulkan zalet, jest zdrowy (zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, zachipowany), niezwykle przyjaźnie nastawiony do swoich współbraci, doskonale odnajdujący się jako pasażer w aucie, jak i jako piechur w wersji smyczowej. Co najistotniejsze, wyjątkowo ufny, pro ludzki piorunem uczy się, byle tylko zadowolić postępami opiekuna. Ostatnim rzutem na taśmę, nie poddając się zwątpieniu, błagamy: Wyciągnij rękę i zadzwoń! Może to Ty jesteś osobą zdolną uszczęśliwić to Żywe Srebro, a ono odwzajemni ów gest z nawiązką?

Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Przecinka są: p.Agnieszka – nr 723968117.

(Nie zakup - adopcja!!!)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.10.2015 22:40
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430827
Rubryka ogłoszenia: Zaginione i znalezione zwierzęta
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 1Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 2Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 3Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 4Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 5Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 6Dosłownie jak i z imienia – Przecinek. Wciąż sam… - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika Kotlicka
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Monika Kotlicka
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Zaginione i znalezione zwierzęta
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)