Razem 261 910 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
09.10.2015 19:05

Domowa hodowla Black Diver prezentuje pierwszy miot po cudownej suczce GALAXY Black and White! Maleństwa urodziły się 29 września 2015. Dumnym tatą został przepiękny pies pracujący FLAMBOYANT RUMPUS Oasis of Peace. Oboje rodziców to duże, eleganckie i zrównoważone psy, choć oczywiście (jak to flaty) aktywne i chętne do pracy i zabawy. Mama urodziła się w uznanej na świecie polskiej hodowli, natomiast ojciec przyszedł na świat w Czechach po suczce szwedzkiej i samcu z Wielkiej Brytanii. Rumpus ma tytuł Championa Czech, zajmował doskonałe miejsca na Światowej Wystawie Psów Rasowych 2013 oraz na najbardziej prestiżowych zawodach świata - brytyjskim Crufts (2014). Galaxy ma na swoim koncie oceny doskonałe podczas wystaw krajowych oraz międzynarodowych, tytuły BOS, BOB, 2xCWC. Rodzice maluszków posiadają wszelki niezbędne, a także dodatkowe certyfikaty zdrowia. Szczeniaczki są pod stałą opieką weterynaryjną, a do nowych domów trafią zaszczepione i odrobaczone.

Nasze maluchy traktujemy jak członków rodziny, a ich przyjście na świat było dla nas ogromnym wydarzeniem. Są z nami przez cały czas. Staramy się je jak najmocniej socjalizować i stymulować ich rozwój. Każdy jest dla nas wyjątkowy i niepowtarzalny.

Chętnych do rezerwacji szczeniaczków zapraszamy na naszą stronę (www.blackdiver.pl) oraz profil FB. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.10.2015 19:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 431814
Rubryka ogłoszenia: Szczenięta
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Szczenieta FLAT COATED RETRIEVER (FCI) - Zdjęcie nr 1Szczenieta FLAT COATED RETRIEVER (FCI) - Zdjęcie nr 2Szczenieta FLAT COATED RETRIEVER (FCI) - Zdjęcie nr 3Szczenieta FLAT COATED RETRIEVER (FCI) - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agnieszka Bartoszewicz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.blackdiver.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Agnieszka Bartoszewicz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Szczenięta
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)