Razem 247 214 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
01.03.2016 11:39
O

Gelbbrust macaws papugi

Gelbbrust macaws papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Gelbbrust macaws papugi 1.1 Gelbbrustaras hodowli parę 98/99 kurze oskubane i 1,1 Gelbbrustaras od 2011 tętniczego obcy, ustanawia zapłodnione. Hahn z winy stopy. W ary są zamknięte zaobrączkowanych i DNA Sexed. W bardzo dobrych rękach, aby pozostać na stałe zrezygnować ze sobą.
01.03.2016 11:37
O

Ara papugi na sprzedaż

Ara papugi na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Hybrid ara Haan na sprzedaż! On jest około 2 lat! Było to ręcznie chów! Ponieważ nie mogę już dbać o niego tak, że chciałby być autentyczne I fon oddzielić go! Woliera z 2m do 2m można nabyć!
23.02.2016 09:24
Cena: 500 Zł.
O

Samce i samice Żółtoskrzydła Papugi

Samce i samice Żółtoskrzydła Papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękne męskie i żeńskie szkarłatne Ary papugi, które są dobrze oswojone, 11 miesięcy, można mówić trochę i pochodzić w / 36x48x77 klatce. Są to nasze rodziny, zwierzęta domowe. Są przyjaźni, nigdy nie ugryzł nikogo. To zajmie kilka dni, aby przyzwyczaić się do nowego domu i okolicy
23.02.2016 09:23
Cena: 500 Zł.
O

Bonded Para Jacek ara

Bonded Para Jacek ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem właścicielem Bonded pary Jacek ara. Szukam do ponownego domu ich do jakiegoś wielkiego i poważne ptaków kochanka. Ptaki są zdrowe i będą pochodzić ze wszystkimi papierami zdrowia i konieczne. Dostępne w bardzo przystępnych cenach (RE WPISOWEGO HOMING). Są one hodowane w domu.
23.02.2016 09:23
Cena: 500 Zł.
O

Kobieta Żako na sprzedaż

Kobieta Żako na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Gigi Kobieta Afryki szary papugi na sprzedaż. Jest 1 rok 8 miesięcy teraz Pochodzi z podróżowania klatkę. Bardzo zdrowe i oswojone. Jedz różnorodne żywności i nasion. Uwielbiam grać z dziećmi. Piękne ptaki. Kocham tulić i całuje. Gwizdki i porozmawiać. Tylko do dobrego kochającego domu. Czy zrobić wspaniały dodatek do posiadania domu i wspaniałego piosenkarz ... więcej »
23.02.2016 09:22
Cena: 500 Zł.
O

Niebieski i Gold ara już dostępny

Niebieski i Gold ara już dostępny - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękny niebieski i złota ara już dostępne. Ona jest dobrze wyszkolony, miłość bawi się z ludzi i innych zwierząt domowych. Ona przyjdzie wraz z jej klatki.
Niebieska i złota papugi ara za darmo przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Dajemy się specjalny zestaw niebieski i złota papugi ara do przyjęcia do każdej kochającej rodziny. Są one podniesione do domu i wszyscy zarejestrowani i aż do dnia ich stanu zdrowia. Mamy podniósł je od jaj do dojrzałości. Są prądu szorty i ich ewidencji DNA. Ptaki te można czytać po angielsku i śpiewać. Te ptaki będą wychodzić z klatki i instrukcji ptaków ... więcej »
Cała Polska
+485201525502
Prezent Para Afryki Grey papug ara - Zdjęcia do ogłoszenia
oves się w ogrodzie lub w domu na swoim ramieniu, można chodzić po ulicy z nią na ramieniu, a ona nie próbuje latać. Rozmowy dobrze, uwielbia być głaskał i całował. Ona pochodzi z ogromnym 6ft wysoki przez 4ft kwadratowy klatki, które kocha. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz więcej zdjęć proszę o kontakt. Jest to trudna rzecz do zrobienia i nie zrobiłbym ... więcej »
Prezent Para niebieski i złota papugi ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Jest to z wielkim żalem, że będę musiał sprzedać mój niebieski i złota ara kobiet, ona jest bardzo zabawny i plamki dość kilka słów, uwielbia się głaskać i wiele miłosne uwagi. Ze względu na wchodząc wychowujących dzieci o specjalnych potrzebach, takich jak autyzm musimy ponownie do domu jej. Ma 20 miesięcy, chciałbym jej iść z kimś how Teraz ptaki. Ona poch ... więcej »
17.01.2016 17:21
O

Prezent Para papugi kakadu ara

Prezent Para papugi kakadu ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Miałem Perry i Mimi, ponieważ były one tygodni. Jednak ze względu na mój harmonogram prac muszę je do adopcji. Aby powiedzieć trochę o nich, Perry jest dwudziestu dwóch miesięcy i Mimi ma osiemnaście miesięcy. Oboje mówią ponad 100 słów i to prawdziwa rozkosz dla wszystkich wokół nich. Dorastali w domu zwierząt kochający gdzie były ręcznie karmione, ręka pod ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
17.01.2016 17:20
Cena: 500 Zł.
O

Para papug Jacek ara

Para papug Jacek ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękne i rozmawia papugi ara dla Hahns nowego domu. Sprawdzane weterynarza i mikro rozdrobnione. Zdrowie i zaświadczenia lekarskie od naszego weterynarza. Oni gwizdać, śpiewać i reaguje na polecenia głosowe.
15.01.2016 10:37
Cena: 5 000 Zł.
O

Super Tame Kongo Grey niemowląt

Super Tame Kongo Grey niemowląt - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujący bardzo oswojone dzieci Kongo Afryki Greys dać w miłości ręce. Zamknięte są otoczonego pierścieniami, z DNA i identyfikowalności. Zwierzęta są wolne od błędów, zdrowe i 1A w upierzeniu. Wszystkie niezbędne dokumenty dostępne. Obie są bardzo ufne, można już bardzo powtarzać, gwizdy brzmi pięknie na własną rękę, mają dzieci i inne zwierzęta żyli. Proszę tylko o poważne zapytania.
08.01.2016 10:42
Cena: 600 Zł.
O

Dwie urocze Afryki szary papugi

Dwie urocze Afryki szary papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwie urocze Afryki szary papugi      Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentny towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. African szary uczyć się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi, być. Te dwie rasy są dobrze i będą pochodzić ze wszystkimi dokumentami. Kontakt więcej informacji.
14.12.2015 16:05
Cena: 600 Zł.
O

Dwie urocze Afryki szary papugi

Dwie urocze Afryki szary papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwie urocze Afryki szary papugi      Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentny towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. African szary uczyć się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi, być. Te dwie rasy są dobrze i będą pochodzić ze wszystkimi dokumentami. Kontakt więcej informacji.
Warmińsko-mazurskie
02.12.2015 12:21
Cena: 1 Zł.
O

Czy potrzebujesz pomocy odnieść sukces w życiu

Czy potrzebujesz pomocy odnieść sukces w życiu - Zdjęcia do ogłoszenia
E-mail: perratgwen@gmail.com Włożyłem Ci pożyczki od 5000 € 500 € zostało 000 do prostych warunkach. I również inwestycje i pożyczki pomiędzy zwłaszcza wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie, średnie i pożyczek długoterminowych we współpracy z moim prawnikiem. Nie wiemy swoje zastosowania i nasze transfery są dostarczane przez bank dla bezpieczeństwa transakcj ... więcej »
2s Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
2s Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bog ... więcej »
Dwa Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwa Adorable niebieski i złota papugi ara do przyjęcia. Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako pr ... więcej »
2 Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
2 Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bog ... więcej »
Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bogate ... więcej »
29.11.2015 22:40
Cena: 80 Zł.
O

Nierozłączki Fischera zielone

Witam Mam do sprzedania nierozłączki Fischera zielone. Papugi posiadają pełne obrączki i komplet dokumentów. Ptaki są roczne. cena 80 zł szt. Więcej zdjęć www.agapornis.pl
Cała Polska
+48603508707
Ogłoszenia 21 do 40 z 950
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)