Razem 216 484 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.11.2014 17:07
Cena: 500 Zł.
O

Papugi ara

Papugi ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękne papugi ara do zaoferowania. nasze papugi są domu podniósł wraz z naszymi dziećmi i innymi zwierzętami w domu i są bardzo przyjazne i zabawy z dziećmi i innymi zwierzętami w domu. kontakt na więcej informacji i zdjęć
żako kongijskie młode ręcznie karmione UWAGA NIE Z CZECH - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam młode żako kongijskie [ wielka forma ] ręcznie wykarmione możliwość wyboru żako z lęgów pod stalą opieką weterynaryjną niezbędny certyfikat weterynaryjny możliwość rezerwacji lub złożenia młodej pary ,ptaki pochodzą z mojej hodowli służę niezbędną informacją opieki nad pupilkami doborem odpowiedniej woliery i wybory odpowiedniego gatunku przystosowa ... więcej »
Małopolskie
+48516174201
04.11.2014 20:16
Cena: 800 Zł.
O

Afrykanka ognistobrzucha ręcznie karmiona+ klatka

Afrykanka ognistobrzucha ręcznie karmiona+ klatka - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam afrykankę ognistobrzuchą ręcznie karmioną. Samczyk niesamowicie oswojony.Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Bardzo inteligentny.Lubi się wspinać i robi wiele śmiesznych rzeczy. papuga raczej do trzymania w pojedynkę. Niestety nie dogadał się z moja samiczką. Poprzedni właściciel puszczał go na wolne loty. Bardzo fajny towarzysz szczególnie dla mężczyzny. Rok wyklucia 2012.
28.10.2014 00:46
Cena: 2 200 Zł.
O

Lora Wielka - Barwnica - gadatliwy przyjaciel

Lora Wielka - Barwnica - gadatliwy przyjaciel - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam okazyjnie Lorę Wielką. Bardzo rodzinny,przyjacielska papuga.Wykarmiona przez człowieka,z początku nieufna,ale jak się zaprzyjaźni będzie najlepszym towarzyszem.Lubi ziarna,orzecha a jeszcze bardziej owoce i zieloną pietruszkę. Nie stroni od kąpieli w wannie.Serdecznie polecam. Cała niezbędna dokumentacja jest. Proszę o tel po godzinie 17.00
Cała Polska
+48516070004
21.10.2014 23:38
Cena: 500 Zł.
O

Szary papugi

Szary papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Są Państwo zainteresowani naszymi papug? to jesteś we właściwym miejscu. nasze papugi są ​​domu podniósł obok naszych dzieci i są bardzo przyjazne i zabawy z innymi zwierzętami domu i dzieci. skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji
20.10.2014 11:50
Cena: 40 Zł.
O

Kury ozdobne miniaturowe sprzedam

Kury ozdobne miniaturowe sprzedam - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy małą hodowlę karzełków holenderskich żółtych kuropatwianych, karzełków łapciastych porcelanowych koloru isabel i cytrynowych oraz silki. Zapraszamy, wysyłamy także Pocztą.
Cała Polska
+48509473550
Samiec i samica kakadu parasol dostępne dla przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Młody piękny i miły gaduła wielki parasol męski Kakadu do adopcji. Są one wielką uwagę poszukujący. Możesz wziąć je poza, w samochodzie gdziekolwiek w parku. Super tam wszyscy (mężczyzn, kobiet, dzieci i obcych zbyt) Są one bardzo zdrowe diety Zupreem granulki, świeże owoce/warzywa i niektóre nasiona także. napisz nam więcej szczegółów jeśli jesteś naprawdę ... więcej »
Gorzów Wielkopolski
Ostateczne parasol Cockatoo Papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Bardzo oswojony ręka słodki hodowane męskie i żeńskie parasol Kakadu papugi dostępne dla kochającą rodzinę. Wszelkie zainteresowane osoby lub rodziny, które chcą mieć je w domu powinien czuć się swobodnie skontaktuj się ze mną w celu uzyskania dalszych informacji.
Wyszkolony Afryki Grey Kongo kobieta nowego domu - Zdjęcia do ogłoszenia
Wyszkolony Afryki Grey Kongo kobieta nowego domu Poznaj Jackie ona jest 4-letnia bardzo zdrowe Kongo african szary papuga wszystkie pióra piękna może latać doskonale podniesione, wyszkolonych i ręcznie karmione przeze mnie od urodzenia nie tylko ona ma wspaniałą osobowość Jackie Słownictwo jest nieskończona uwielbia uczyć się nowych słów i nigdy nie przek ... więcej »
09.10.2014 10:02
O

Żako

Żako - Zdjęcia do ogłoszenia
Żako Szukam sprzedać Afryki szary, ponieważ mój mąż jest uczulony na papuga pyłu. Mam nadzieję znaleźć kogoś, kto ma na to czas do zabawy i utrzymywania papugę. Kongo jest 4-letnia zdrowa, szczęśliwa i oswojony Żako i może zwiększyć się i ustąpić z okonia. Wolę doświadczonego właściciela papuga, bo on czasami nip. Kongo mówi różne słowa i wypow ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
REKLAMA
REKLAMA
08.10.2014 06:37
Cena: 3 500 Zł.
O

Peregrine Falcons pary do sprzedaży

Peregrine Falcons pary do sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
To z ciężkim sercem, że zdecyduję się oddać swoje męskie i żeńskie sokołów wędrownych do każdego doświadczonego i kochającej osoby. Są wszystkie odciski, tierzel waży 720g i samica waży 1002g. Zdrowy, pochodzi z dokumentów. Zainteresowanych kontakt na więcej.
B Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne. - Zdjęcia do ogłoszenia
B Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne. e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio na = (proconsultanto@gmail.com)
A Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne - Zdjęcia do ogłoszenia
A Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio na = (proconsultanto@gmail.com)
::Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne:: - Zdjęcia do ogłoszenia
:Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne:: e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio na = (proconsultanto@gmail.com)
[Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne] - Zdjęcia do ogłoszenia
[Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne] e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio na = (proconsultanto@gmail.com)
? Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne ? - Zdjęcia do ogłoszenia
? Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne ? e-mail bezpośrednio do = ( proconsultanto@gmail.com ) papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com
,,Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne,, - Zdjęcia do ogłoszenia
,,Papugi, dzieci papuga papuga, jaja i inkubatory dostępne,, e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com papugi, mamy dzieci Papuga, jajka i inkubatorów różnych gatunków już w sprzedaży. proszę, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem papugi jajka, dzieci i papugi różnych ras, prosimy wysłać e-mail bezpośrednio do celu. e-mail bezpośrednio do = proconsultanto@gmail.com
05.10.2014 17:25
O

żako kongijskie

żako kongijskie - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam młode żako kongijskie [ wielka forma ] ręcznie wykarmione możliwość wyboru żako z lęgów pod stalą opieką weterynaryjną niezbędny certyfikat weterynaryjny możliwość rezerwacji lub złożenia młodej pary ,ptaki pochodzą z mojej hodowli służę niezbędną informacją opieki nad pupilkami doborem odpowiedniej woliery i wybory odpowiedniego gatunku przystosowa ... więcej »
Małopolskie
+48516174201
02.10.2014 14:33
Cena: 400 Zł.
O

Doskonałe afrykańskich papug szary

Doskonałe afrykańskich papug szary - Zdjęcia do ogłoszenia
Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentne towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. papugi uczą się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi być. Te dwie rasy są dobrze i będzie pochodzących z wszystkich dokumentów i klatce. Kontakt na więcej informacji.
01.10.2014 13:01
Cena: 500 Zł.
O

Doskonałe afrykańskich papug szary

Doskonałe afrykańskich papug szary - Zdjęcia do ogłoszenia
Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentne towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. papugi uczą się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi być. Te dwie rasy są dobrze i będzie pochodzących z wszystkich dokumentów i klatce. Kontakt na więcej informacji.
Ogłoszenia 21 do 40 z 926
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)