Razem 223 152 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Strusie afrykańskie papugi, Szary, Amazon, ara, Cockatoo i u - Zdjęcia do ogłoszenia
mamy wszystkie rodzaje ary, Afryki szarości Kongo, itp na sprzedaż. mamy także świeca testowane urodzajne jaj. sprzedajemy prześwietlane podatny testowany quantities.shipping dostępne na całym świecie, ale wyłącznie na miejscu. wylęgowych i ręcznie podniesienie wzór idzie z każdej odmiany jaj. Inkubator jest wliczony w cenę. nasza strona internetowa będzie d ... więcej »
01.07.2015 09:54
O

Inca parę kakadu

Inca parę kakadu - Zdjęcia do ogłoszenia
piękne inca kakadu. 5 lat, sprawdzony mężczyzna i kobieta. Brak związane parę, zamknięte banded, pochodzi z papierami.
29.06.2015 17:33
Cena: 140 Zł.
O

Wyjazd na Giełdę Monor

Wyjazd na Giełdę Monor - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy wycieczkę autokarową na największą Węgierską giełdę gołębi,drobiu i ptaków egzotycznych w Monorze , która odbędzie się w niedziele 9 sierpnia 2015 roku. Wyjazd w sobotę 08.08.2015r o godz. 19.30 z Niepołomic pod Krakowem z ulicy Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { stacja między marketami Biedronka i Tesco} . Przyjazd do Monoru o ... więcej »
Kraków
+48503049731
29.06.2015 17:32
Cena: 240 Zł.
O

Drobna Egzotyka , Papugi - Giełda Zwolle

Drobna Egzotyka , Papugi - Giełda Zwolle - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy wyjazd autokarowy na największą Europejską giełdę ptaków egzotycznych do Zwolle w Holandii która odbędzie się w sobotę 19 września .2015r. Wyjazd z Niepołomic pod Krakowem z ul. Brzeskiej nr 16 , ze Stacji Benzynowej Orlen { Stacja usytuowana między marketami Tesco i Biedronką}, w piątek 18.09.2015r o godzinie 12.30 Przyjazd do Zwolle w sobotę ... więcej »
Kraków
+48503049731
20.06.2015 11:56
Cena: 350 Zł.
O

Klatka dla ptakow,uzywana, duza.

Klatka dla ptakow,uzywana, duza. - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam klatke dla ptakow, Duza. Uzywana. Wysokosc 156 cm. Szerokosc 56 cm.
Thuis opgevoed babypapegaai en papegaai eieren - Zdjęcia do ogłoszenia
Momenteel zijn wij gespecialiseerd in de hand te verhogen verschillende soorten papegaaien zoals ara, kaketoe, enz. We hebben ook hun vruchtbare eieren beschikbaar. contact met ons op voor meer informatie.
Domu i podniósł dziecko papuga papuga jaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Obecnie specjalizujemy się w ręce podnosząc różne rodzaje papugi ara, kakadu, jak, itp. Mamy również ich urodzajne jaj dostępne. kontakt w sprawie szczegółów.
Szary papugi, papugi Ara, Amazonki, Kakadu i urodzajne jaj n - Zdjęcia do ogłoszenia
Szary papugi, papugi Ara, Amazonki, Kakadu i urodzajne jaj na sprzedaż........ Nasze papugi są podniesione, oswojone, czuły, inteligentny i dobrze uspołecznione. Prowadzimy również sprzedaż jaja ptaków wyżej wymienionych, a także Inkubatory wszystkich rozmiarach i kształtach. Wszystkie nasze jaj papugi mają 100% gwarancję wylęgu i robimy wymiany lub zwrotu ... więcej »
Amazon papugi, papugi Ara, szary papugi, Kakadu i urodzajne - Zdjęcia do ogłoszenia
Amazon papugi, papugi Ara, szary papugi, Kakadu i urodzajne jaj........ Nasze papugi są podniesione, oswojone, czuły, inteligentny i dobrze uspołecznione. Prowadzimy również sprzedaż jaja ptaków wyżej wymienionych, a także Inkubatory wszystkich rozmiarach i kształtach. Wszystkie nasze jaj papugi mają 100% gwarancję wylęgu i robimy wymiany lub zwrotu pienięd ... więcej »
22.05.2015 08:44
Cena: 100 Zł.
O

Urodzajne jaj papugi i ptaki papuga na sprzedaż .:

Urodzajne jaj papugi i ptaki papuga na sprzedaż .: - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy świeżo ustanowione i gatunków papug jaj z żyznej odstawienia Aviary w przystępnych cenach. 100% świeca testowane płodności wylęgowych wspaniałe i zdrowe pisklęta. Prowadzimy sprzedaż do osób zainteresowanych hodowla i chów rąk własnych ptaków z etapu jaj. Pomagamy klientom z powodzeniem artykułów i technik. Dostępne gatunki jaj są następujące: H ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
18.05.2015 19:21
O

Lora Wielka

Lora Wielka - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Lorę Wielką - /samca/ oswojony, ręcznie wykarmiony pochodzący z mojej hodowli z bieżącego roku. Papuga cały czas przebywa między ludźmi ale ma również kontakt z innymi papugami, toteż jest znakomita zarówno jako pupilek domowy jak i nadaje się do dalszej hodowli. Lory nie pudrują piór, toteż są ptakami antyalergicznymi. Papuga jest obrączkowana /201 ... więcej »
Cała Polska
+48601862480
12.05.2015 08:13
Cena: 120 Zł.
O

Amadyny diamentowe standard

Amadyny     diamentowe     standard - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam: - Amadyny diamentowe standard ( pomarańczowy dziobek) - 1szt 120 zł. Ptaki są z maja 2014r., wypierzone, gotowe do lęgów. Proszę o kontakt na e- mail.
12.05.2015 08:12
Cena: 50 Zł.
O

Gołąbki diamentowe.

Gołąbki diamentowe. - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam: - gołąbki diamentowe – roczne ptaki gotowe do lęgów – srebrne, jasno srebrne – 50 zł/szt. Wszystkie ptaki są z mojej hodowli. Ptaki trzymane w całorocznej wolierze zewnętrznej w dobrej kondycji. Proszę o kontakt na E- mail lub tel. po godzinie 16.00 tel. 724 523 148.
02.05.2015 13:29
Cena: 500 Zł.
O

Papugi ara

Papugi ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy zarówno mężczyźni i kobiety nie jest dostępna. oni są ręcznie karmione i są domu podniósł obok naszych dzieci i innych zwierząt domowych. transport krajowy i międzynarodowy jest możliwe w razie potrzeby. kontakt na więcej informacji i
30.04.2015 23:38
Z

Zaginęła papuga Ara Ararauna

Zaginęła papuga Ara Ararauna - Zdjęcia do ogłoszenia
Zaginęła papuga Ara Ararauna w okolicy Placu Piłsudskiego ,Wrocławskiej w Opolu. Proszę o pomoc. Papuga jest zarejestrowana i posiada chip identyfikujący.
Cała Polska
+48603933527
Są wspaniałe Buldog angielski szczenięta do przyjęcia woln - Zdjęcia do ogłoszenia
Są wspaniałe Buldog angielski szczenięta do przyjęcia wolna
Inteligentne Buldog angielski szczenięta do przyjęcia wolna - Zdjęcia do ogłoszenia
Inteligentne Buldog angielski szczenięta do przyjęcia wolna.. Mam 5 przepiękny angielski bulldog szczenięta do rozdawać bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Te szczeniaki są oswojone, ręką uniesioną do góry, ręcznie karmione i bardzo posłuszny. One wszystkie są szczepione i obecnie na wszystkich zdjęć ze wszystkich dostępnych rejestrów strzał. W ... więcej »
Afrykański szary papugi na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Afrykański szary papugi na sprzedaż Młodzi kochający African szary papugi rozmowa. 11 miesięcy życia. Był bardzo zepsute. Ręcznie karmione, bardzo oswojony. Kocha być porysowany szyję. Bardzo kochać. Z klatki cały dzień z bramkarzem.
26.03.2015 11:55
O

Papugi Ara na sprzedaż

Papugi Ara na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy niebieski i złota, hiacynt, szkarłat i różne inne rodzaje ary na sprzedaż. Cena jest umiarkowana. Pochodzi ze wszystkimi papierami. E-mail natychmiast, jeśli zainteresowany.
19.03.2015 17:05
Cena: 3 200 Zł.
O

Sprzedam Amazonkę Niebieskoczelną

Sprzedam Amazonkę niebieskoczelną wraz z dużą klatką i innymi dodatkami. Dwuletnia, oswojona samiczka, gadająca, reagująca na różne gesty. Nie sprawia większych problemów "wychowawczych" ale jak to papuga, lubi czasami być psotliwa. Zaobrączkowana, pochodzi od hodowcy, pasjonata z czech, który specjalizuje się w hodowli różnych gatunków Amazonek. Niestety życie zmusiło mnie do jej sprzedania... Zdjęcia i kontakt poprzez e-mail: aron.lamczyk@gmail.com
Ogłoszenia 1 do 20 z 927
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)