Razem 245 391 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Strusie, african szary papugi, Amazon, ara, kakadu i urodzaj - Zdjęcia do ogłoszenia
mamy wszystkie rodzaje ary, Afryki szarości Kongo, etc na sprzedaż. mamy także świeca testowane urodzajne jaj. sprzedajemy prześwietlane płodne przetestowane ilości. wysyłka dostępna na całym świecie, ale wyłącznie na location.hatching i ręcznie podnosząc formułę idzie z każdej odmiany jaj, inkubator jest włączone. Nasza strona internetowa będzie dostępna wk ... więcej »
Strusie afrykańskie papugi, Szary, Amazon, ara, Cockatoo i u - Zdjęcia do ogłoszenia
mamy wszystkie rodzaje ary, Afryki szarości Kongo, itp na sprzedaż. mamy także świeca testowane urodzajne jaj. sprzedajemy prześwietlane podatny testowany quantities.shipping dostępne na całym świecie, ale wyłącznie na miejscu. wylęgowych i ręcznie podniesienie wzór idzie z każdej odmiany jaj. Inkubator jest wliczony w cenę. nasza strona internetowa będzie d ... więcej »
Gadatliwa papuga szara tylko dobrego domu. - Zdjęcia do ogłoszenia
Niestety, musimy oddzielić od naszego Afryki szary papuga. ona jest 3 lata i może mówić bardzo dobrze.Ona jest w 100% zdrowy i zawsze żyli na dobrej diecie. Ona jest bardzo przyjazny dla dzieci i innych zwierząt.Ona przyjdzie z przenośnej klatce papug i zabawek.Chcemy tylko kochający i opiekuńczy dom dla niej. jeśli hodowca nie odpowiedzieć na to ogłoszenie, ... więcej »
22.05.2016 16:47
Cena: 140 Zł.
O

Giełda Monor

Giełda Monor - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy wycieczkę autokarową na największą Węgierską giełdę gołębi,drobiu i ptaków egzotycznych w Monorze , która odbędzie się w niedziele 14 sierpnia 2016 roku. Wyjazd w sobotę 13.08.2016r o godz. 19.30 z Niepołomic pod Krakowem z ulicy Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { stacja między marketami Biedronka i Tesco} . Przyjazd do Monoru ... więcej »
Kraków
+48503049731
Ręcznie oswojone Kongo Afryki szary papugi na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Ręcznie oswojone Kongo Afryki szary papugi na sprzedaż Mamy piękny rękę oswojonego Kongo Afryki szary papugi na sprzedaż nazywa się Billy Mówi, śpiewa, tańczy bardzo sprytnego chłopca Pochodzi z nowoczesnym klatki, zabawki Bardzo niechętnie sprzedaży, jako odejście Prosimy o kontakt, jeśli zainteresowany bazowania Ten niesamowity chłopiec
17.05.2016 13:33
O

Piękny niebieski i złota ara

Piękny niebieski i złota ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękny niebieski i złota ara Charlie jest 16mths stary, ona jest głupia oswojony, który kocha nic więcej niż siedzenie na kolanach uzyskiwanie pogłaskał. Ona pochodzi z bardzo duża. Prawdziwy powód do sprzedaży, które mogą być wyjaśnione, czy skontaktować.
żako kongijskie młode ręcznie karmione ZAOBRĄCZKOWANE ! - Zdjęcia do ogłoszenia
żako kongijskie młode ręcznie karmione ZAOBRĄCZKOWANE ! sprzedam młode żako kongijskie [ wielka forma ] ręcznie wykarmione możliwość wyboru żako z lęgów pod stalą opieką weterynaryjną niezbędny certyfikat weterynaryjny możliwość rezerwacji lub złożenia młodej pary ,ptaki pochodzą z mojej hodowli służę niezbędną informacją opieki nad pupilkami doborem odpo ... więcej »
30.04.2016 08:55
O

Papugi do przyjęcia.

Papugi do przyjęcia. - Zdjęcia do ogłoszenia
Papugi do przyjęcia. Są one podniesione do domu i wszyscy zarejestrowani i aż do dnia ich stanu zdrowia. Mamy podniósł je z ich jaj. Są prądu szorty i ich ewidencji DNA. Te ptaki czytać po angielsku i śpiewać.
SSD l roztwór chemiczny dostępne w sprzedaży........... - Zdjęcia do ogłoszenia
SSD l roztwór chemiczny dostępne w sprzedaży........... Oferujemy sprzątanie z wszystkich zniszczony waluty na całym świecie za pomocą naszego zakresu chemikaliów (ssd roztwór chemiczny, ssd grade1, wklej vectrol, tlenek caltrox, aktywacja w proszku itp...) Zainteresowanych proszę o kontakt adres nas na e-maila (ssdchemical46@gmail.com)
Dolnośląskie
+489999922222
28.03.2016 02:25
Cena: 350 Zł.
O

Urocza mike na sprzedaż

Urocza mike na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Urocza mike na sprzedaż
REKLAMA
REKLAMA
28.03.2016 02:23
Cena: 350 Zł.
O

Nowa generacja ara Catalina na sprzedaż

Nowa generacja ara Catalina na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowa generacja ara Catalina na sprzedaż
0,1 Grey Parrot hen naturalna hodowla 12/2010 - Zdjęcia do ogłoszenia
0,1 Grey Parrot hen naturalna hodowla 12/2010 Witam, Mam do sprzedania 0,1 Graupapagei kurę 12/2010. Ona jest naturalna hodowla i DNA posiada certyfikat
01.03.2016 11:53
O

Dwie szare papugi na sprzedaż

Dwie szare papugi na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwie szare papugi na sprzedaż Witam sprzedajemy tu są dwa szare papugi Charly (ca.2jahre) i Luna (ca.1,5jahre) .They są obrączkowane i mają Papiere.Sie mówić beide.Sie są zarówno brak Rupfer ani Schreier.Dabei jest klatka, pasze , zabawki i Buch.Wir sprzedawać tylko together.She zarówno Handzahm.
01.03.2016 11:50
O

Parasol kakadu

Parasol kakadu - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam drodzy społeczności, nazywam się Lissy i jestem 2 lat. Jak moja nazwa wskazuje, jestem samicę Kakadu, co nie znaczy, że nie lubi kobiet. Raczej odwrotnie jest w przypadku, czuję się jakoś lepiej kobiet niż u mężczyzn. Miałem mojego ukochanego wychodzić z domu, niestety, bo mój właściciel nie żyje. Moja osobowość mogę opisać Ci, co następuje: ... więcej »
01.03.2016 11:48
O

Parasol kakadu, papugi, kakadu

Parasol kakadu, papugi, kakadu - Zdjęcia do ogłoszenia
Parasol kakadu, papugi, kakadu 2 białe kakadu kaptur z 21 i 04.25.2015 do domu. Zarówno mężczyźni, rozdrobnione oraz na: Chlamydia, PBFD, APV, Bornaviruses negatywny wynik testu. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny.
01.03.2016 11:39
O

Gelbbrust macaws papugi

Gelbbrust macaws papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Gelbbrust macaws papugi 1.1 Gelbbrustaras hodowli parę 98/99 kurze oskubane i 1,1 Gelbbrustaras od 2011 tętniczego obcy, ustanawia zapłodnione. Hahn z winy stopy. W ary są zamknięte zaobrączkowanych i DNA Sexed. W bardzo dobrych rękach, aby pozostać na stałe zrezygnować ze sobą.
01.03.2016 11:37
O

Ara papugi na sprzedaż

Ara papugi na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Hybrid ara Haan na sprzedaż! On jest około 2 lat! Było to ręcznie chów! Ponieważ nie mogę już dbać o niego tak, że chciałby być autentyczne I fon oddzielić go! Woliera z 2m do 2m można nabyć!
23.02.2016 09:24
Cena: 500 Zł.
O

Samce i samice Żółtoskrzydła Papugi

Samce i samice Żółtoskrzydła Papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękne męskie i żeńskie szkarłatne Ary papugi, które są dobrze oswojone, 11 miesięcy, można mówić trochę i pochodzić w / 36x48x77 klatce. Są to nasze rodziny, zwierzęta domowe. Są przyjaźni, nigdy nie ugryzł nikogo. To zajmie kilka dni, aby przyzwyczaić się do nowego domu i okolicy
23.02.2016 09:23
Cena: 500 Zł.
O

Bonded Para Jacek ara

Bonded Para Jacek ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem właścicielem Bonded pary Jacek ara. Szukam do ponownego domu ich do jakiegoś wielkiego i poważne ptaków kochanka. Ptaki są zdrowe i będą pochodzić ze wszystkimi papierami zdrowia i konieczne. Dostępne w bardzo przystępnych cenach (RE WPISOWEGO HOMING). Są one hodowane w domu.
23.02.2016 09:23
Cena: 500 Zł.
O

Kobieta Żako na sprzedaż

Kobieta Żako na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Gigi Kobieta Afryki szary papugi na sprzedaż. Jest 1 rok 8 miesięcy teraz Pochodzi z podróżowania klatkę. Bardzo zdrowe i oswojone. Jedz różnorodne żywności i nasion. Uwielbiam grać z dziećmi. Piękne ptaki. Kocham tulić i całuje. Gwizdki i porozmawiać. Tylko do dobrego kochającego domu. Czy zrobić wspaniały dodatek do posiadania domu i wspaniałego piosenkarz ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 945
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)