Razem 236 983 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Strusie afrykańskie papugi, Szary, Amazon, ara, Cockatoo i u - Zdjęcia do ogłoszenia
mamy wszystkie rodzaje ary, Afryki szarości Kongo, itp na sprzedaż. mamy także świeca testowane urodzajne jaj. sprzedajemy prześwietlane podatny testowany quantities.shipping dostępne na całym świecie, ale wyłącznie na miejscu. wylęgowych i ręcznie podniesienie wzór idzie z każdej odmiany jaj. Inkubator jest wliczony w cenę. nasza strona internetowa będzie d ... więcej »
Prezent Para Afryki Grey papug ara - Zdjęcia do ogłoszenia
oves się w ogrodzie lub w domu na swoim ramieniu, można chodzić po ulicy z nią na ramieniu, a ona nie próbuje latać. Rozmowy dobrze, uwielbia być głaskał i całował. Ona pochodzi z ogromnym 6ft wysoki przez 4ft kwadratowy klatki, które kocha. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz więcej zdjęć proszę o kontakt. Jest to trudna rzecz do zrobienia i nie zrobiłbym ... więcej »
Prezent Para niebieski i złota papugi ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Jest to z wielkim żalem, że będę musiał sprzedać mój niebieski i złota ara kobiet, ona jest bardzo zabawny i plamki dość kilka słów, uwielbia się głaskać i wiele miłosne uwagi. Ze względu na wchodząc wychowujących dzieci o specjalnych potrzebach, takich jak autyzm musimy ponownie do domu jej. Ma 20 miesięcy, chciałbym jej iść z kimś how Teraz ptaki. Ona poch ... więcej »
17.01.2016 17:21
O

Prezent Para papugi kakadu ara

Prezent Para papugi kakadu ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Miałem Perry i Mimi, ponieważ były one tygodni. Jednak ze względu na mój harmonogram prac muszę je do adopcji. Aby powiedzieć trochę o nich, Perry jest dwudziestu dwóch miesięcy i Mimi ma osiemnaście miesięcy. Oboje mówią ponad 100 słów i to prawdziwa rozkosz dla wszystkich wokół nich. Dorastali w domu zwierząt kochający gdzie były ręcznie karmione, ręka pod ... więcej »
17.01.2016 17:20
Cena: 500 Zł.
O

Para papug Jacek ara

Para papug Jacek ara - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękne i rozmawia papugi ara dla Hahns nowego domu. Sprawdzane weterynarza i mikro rozdrobnione. Zdrowie i zaświadczenia lekarskie od naszego weterynarza. Oni gwizdać, śpiewać i reaguje na polecenia głosowe.
17.01.2016 15:25
Cena: 140 Zł.
O

Wyjazd na Giełdę Monor

Wyjazd na Giełdę Monor - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy wycieczkę autokarową na największą Węgierską giełdę gołębi,drobiu i ptaków egzotycznych w Monorze , która odbędzie się w niedziele 10 kwietnia 2016 roku. Wyjazd w sobotę 09.04.2016r o godz. 19.30 z Niepołomic pod Krakowem z ulicy Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { stacja między marketami Biedronka i Tesco} . Przyjazd do Monoru ... więcej »
Kraków
+48503049731
17.01.2016 15:22
Cena: 240 Zł.
O

Ptaki Egzotyczne Giełda Zwolle

Ptaki Egzotyczne Giełda Zwolle - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy wyjazd autokarowy na największą Europejską giełdę ptaków egzotycznych do Zwolle w Holandii która odbędzie się 20.lutego 2016r. Wyjazd z Niepołomic pod Krakowem z ul. Brzeskiej 16 ze Stacji Benzynowej Orlen { Stacja usytuowana między marketami Tesco i Biedronką}, w piątek 19.02.2016r o godzinie 12.30 Przyjazd do Zwolle w sobotę 20.02.2016r ok g ... więcej »
Kraków
+48503049731
15.01.2016 10:37
Cena: 5 000 Zł.
O

Super Tame Kongo Grey niemowląt

Super Tame Kongo Grey niemowląt - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujący bardzo oswojone dzieci Kongo Afryki Greys dać w miłości ręce. Zamknięte są otoczonego pierścieniami, z DNA i identyfikowalności. Zwierzęta są wolne od błędów, zdrowe i 1A w upierzeniu. Wszystkie niezbędne dokumenty dostępne. Obie są bardzo ufne, można już bardzo powtarzać, gwizdy brzmi pięknie na własną rękę, mają dzieci i inne zwierzęta żyli. Proszę tylko o poważne zapytania.
08.01.2016 10:42
Cena: 600 Zł.
O

Dwie urocze Afryki szary papugi

Dwie urocze Afryki szary papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwie urocze Afryki szary papugi      Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentny towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. African szary uczyć się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi, być. Te dwie rasy są dobrze i będą pochodzić ze wszystkimi dokumentami. Kontakt więcej informacji.
14.12.2015 16:05
Cena: 600 Zł.
O

Dwie urocze Afryki szary papugi

Dwie urocze Afryki szary papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwie urocze Afryki szary papugi      Są delikatne, zabawny, czuły i bardzo inteligentny towarzysze, wszystkie dokumenty zarejestrowane i pochodzą z wszystkich dokumentów. African szary uczyć się szybko i potrzebują dużo stymulacji, codziennego kontaktu i interakcji z ludźmi, być. Te dwie rasy są dobrze i będą pochodzić ze wszystkimi dokumentami. Kontakt więcej informacji.
Warmińsko-mazurskie
REKLAMA
REKLAMA
02.12.2015 12:21
Cena: 1 Zł.
O

Czy potrzebujesz pomocy odnieść sukces w życiu

Czy potrzebujesz pomocy odnieść sukces w życiu - Zdjęcia do ogłoszenia
E-mail: perratgwen@gmail.com Włożyłem Ci pożyczki od 5000 € 500 € zostało 000 do prostych warunkach. I również inwestycje i pożyczki pomiędzy zwłaszcza wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie, średnie i pożyczek długoterminowych we współpracy z moim prawnikiem. Nie wiemy swoje zastosowania i nasze transfery są dostarczane przez bank dla bezpieczeństwa transakcj ... więcej »
2s Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
2s Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bog ... więcej »
Dwa Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Dwa Adorable niebieski i złota papugi ara do przyjęcia. Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako pr ... więcej »
2 Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
2 Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bog ... więcej »
Niebieska i złota papugi ara do przyjęcia - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywane są Reina i Rico. Reina jest samica i samiec jest Rico. Oni są zaszczepione i DNA udowodniono, oswojone i dobrze uspołecznione i dostał bardzo ciepłe temperamenty. Reina i Rico nocnik i klatka są szkoleni, zabawy z dziećmi i dorosłymi. Idzie w parze z innych zwierząt domowych i mieć kota jako przyjaciela według nazwy Malachiasza. Ptaki te mają bogate ... więcej »
29.11.2015 22:40
Cena: 80 Zł.
O

Nierozłączki Fischera zielone

Witam Mam do sprzedania nierozłączki Fischera zielone. Papugi posiadają pełne obrączki i komplet dokumentów. Ptaki są roczne. cena 80 zł szt. Więcej zdjęć www.agapornis.pl
Cała Polska
+48603508707
2 Niebieski i Gold ara papugi do przyjęcia. - Zdjęcia do ogłoszenia
2 Niebieski i Gold ara papugi do przyjęcia. Kontakt więcej informacji i zdjęć.
Niebieski i Gold ara papugi do przyjęcia. - Zdjęcia do ogłoszenia
Niebieski i Gold ara papugi do przyjęcia. Kontakt więcej informacji i zdjęć.
22.11.2015 16:31
Cena: 500 Zł.
O

Samce i samice szare papugi

Samce i samice szare papugi - Zdjęcia do ogłoszenia
Szary papugi do zaoferowania. papugi są domu podniósł obok naszych dzieci i mogą porozmawiać 5 językach. skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć
22.11.2015 09:36
Cena: 120 Zł.
O

Kanarki Harceńskie

Kanarki Harceńskie - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Kanarki Harceńskie. Ptaki są szczepione i obrączkowane, obrączkami zarejestrowanymi w PFO.
Ogłoszenia 1 do 20 z 946
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)