Razem 314 926 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lala to starsza 10 letnia sunia, która całe swoje dotychczasowe życie spędziła na łańcuchu, nie spuszczana wcale bo ponoć uciekała. Bita, poniżana, do tej pory nie miała nawet imienia, właściciel a raczej jej oprawca mówił na nią suka! Nie raz rodziła szczeniaki, które zamarzały w zimie.

Obecnie Lala została uwolniona z łańcucha, jej oprawca dał warunek „albo ją zabierzecie albo ją wywiezie, nie chce już starej suki!” I tak Lala z pomocą dziewczyny która się nią zaopiekowała trafiła opieką fundacji. Sunia została wysterylizowana i usunięta została jej jedna listwa mleczna, miała ogromne guzy. Aktualnie czuje się dobrze jest zabezpieczona, ale nie bezpieczna ponieważ nadal znajduje się blisko swojego oprawcy.

Lala po operacji zamieszkała tymczasowo u dziewczyny, która jej pomogła lecz nie mogła tam zostać, z uwagi na dużą liczbę zwierząt i małe mieszkanie dlatego jest zabezpieczona i doglądana na niezamieszkałej działce. Nie stoi na łańcuchu i nie ucieka !

Lala dała się na poznać jako niesamowicie sympatyczna sunia, bez cienia agresji, może zamieszkać w domu zarówno z dziećmi jak i innymi psami, raczej nie powinna mieszkać w domu w którym są koty.

Sunia pięknie chodzi na smyczy, nie sprawia jej trudność podróż samochodem, w domu zachowuje czystość jest bardzo grzeczna, potrafi zostać sama. Jest średniej wielkości waży ok. 25 kg.

Można powiedzieć że pies ideał.

Błagamy o dom dla Niej, nawet tymczasowy. Obecnie nie jest bezpieczna, musimy ją zabrać. Nie mamy gdzie.

Tel. 502 156 186 lub 665 158 238 po godzinie 16

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.02.2021 15:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 760303
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu! - Zdjęcie nr 1Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu! - Zdjęcie nr 2Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu! - Zdjęcie nr 3Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)