Razem 311 138 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bibi to suczka w typie bullteriera. Bibi przyjechała do naszego schroniska z daleka. Nikt nie chciał podjąć się pomocy suce zostawionej na polu. Jej wiek szacujemy na około 8/9 lat. Suczka przeszła wiele, oprócz czterech kłów, prawie nie ma zębów. Są spiłowane do granicy dziąseł. Mimo tego "kalectwa" Bibi funkcjonuje jak każdy inny, zdrowy pies. Uwielbia kontakt z człowiekiem, którego się domaga entuzjastycznie machając ogonem. Jedyną jej wadą jest to, że nie toleruje innych suk. Potrafi bezbłędnie chodzić na smyczy. To typowy bullterier z charakteru; wytrzymała, towarzyska i wiecznie uśmiechnięta. Czy Bibi będzie musiała długo czekać na nowy dom?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

anna.barchanowicz@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.02.2020 16:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 717591
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Bibi, cudowna sunia BULL mix, kochająca człowieka, grzeczna - Zdjęcie nr 1Bibi, cudowna sunia BULL mix, kochająca człowieka, grzeczna - Zdjęcie nr 2Bibi, cudowna sunia BULL mix, kochająca człowieka, grzeczna - Zdjęcie nr 3Bibi, cudowna sunia BULL mix, kochająca człowieka, grzeczna - Zdjęcie nr 4Bibi, cudowna sunia BULL mix, kochająca człowieka, grzeczna - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)