Razem 311 047 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Robiły to nawzajem, nawzajem napędzały się strachem, jeden drugiego. Gdy pierwszy się chował, drugi robił to samo — na wzór przyjaciela. Gdy pierwszy się kulił w przerażeniu, drugi idąc za przykładem, robił to samo. Przecież w dwójkę raźniej, no nie? I tak historia spokojnie się toczyła, a oni sobie tkwili w swojej psiej bojaźni - RAZEM.

RAZEM jednak minęło, teraz Balto został sam. Jego kumpel Rico po długich 9 latach w schronisku zasłużenie został przygarnięty do kochającej rodziny. Balto na spacerze ciągle wygląda swojego kompana — tęskni, nie wie, że już go nie zobaczy. Musi to jednak przyjąć na klatę, chociaż widać, że nawet spacery nie sprawiają mu przyjemności, właściwie nie chce na nie chodzić, ciągnie do boksu w nadziei, że Riko się pojawi, ale Riko już nie wróci. a ty Balto musisz ruszyć do przodu!

Niezmiernie się cieszymy, gdy każdy psiak opuszcza mury schroniska. jednak zawsze robi się nam przykro, że ten drugi musi zostać i nadal czekać na swoją kolej. Pozostaje poczucie niesprawiedliwości. a przede wszystkim bezradności i niemocy.

Balto jest w Schronisku od sierpnia 2014r. Jego uroda jest niepodważalna i powinna się ustawiać po niego kolejka, ale niestety Balto do tej pory nie znalazł domu. To piesek strachliwy, musiało go spotkać coś niedobrego ze strony ludzi. Przy pierwszej lepszej okazji będzie chciał zwiać, dlatego poszukujemy domku odpowiedzialnego i uważnego. Takiego, który będzie miał oczy do około głowy. Ten pies potrzebuje czasu, aby na nowo zaufać.

Agata 516 488 831

Paulina 668 248 981

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej

43-305 Bielsko-Biała

ul. Reksia 48

33 814 18 18

schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090977

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.07.2019 09:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 641607
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 1Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 2Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 3Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 4Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 5Balto - strach, nieodłączny mój przyjaciel - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Bielsko-Biała (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)