Razem 307 549 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Przytulała się do desek budy tak rozpaczliwie, że gdybym nie wyczuła, że ktoś tam jest, nie zwróciłabym na nią uwagi. Chciała być niewidoczna. To, co zobaczyłam w jej oczach, to nie był zwykły strach. To był ten strach, który powoduje, że nie możesz się ruszyć, nie chcesz albo nie możesz oddychać, bo boisz się, że przypadkiem cię ktoś zobaczy, a to w jej mniemaniu byłby koniec. Z budy wychylał się tylko psi nos, koniec łapek i ogona, a w cieniu kojca widać było

wielkie śliniące, brązowe oczy, które były tak szeroko otwarte, że zastanawiałam się, czy to jest w ogóle możliwe. Widziałam w nich wszystko: pustkę, samotność, dezorientacje, przytłoczenie... Nie wydawała z siebie żadnego dźwięku, szczeku, ani skomlenia, totalnie nic, głucha cisza - chciała zniknąć. To było, gdy pierwszym razem trafiła do schroniska. Wtedy ktoś się jeszcze nią interesował - ostatni raz. Kolejnym razem nikt po Molly nie przyszedł, a ona czekała i w swojej psiej naiwności wierzyła, że koszmar się skończy tak szybko jak poprzednio. Nie skończył się i trwa do dziś, jej domem jest schronisko.

Dziś nieco odważniejsza, ale po ostatnich doświadczeniach bardziej nieufna, obserwuje ludzi — studiuje każdy ich ruch, każdy dźwięk, który usłyszy, ocenia czy może ponownie zaufać. Sprawmy, by Molli uwierzyła wreszcie w człowieka!!

Agata 516 488 831

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej

43-305 Bielsko-Biała ul. Reksia 48

33 814 18 18

schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090959

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.07.2019 09:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 640243
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 1Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 2Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 3Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 4Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 5Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 6Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 7Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 8Strach ma wielkie oczy, psie oczy - adopcja Molli - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Bielsko-Biała (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)