Razem 314 827 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Puszek to średniej wielkości, około 6 letni pies. Trafił do naszego schroniska po jednym z telefonów, iż po Pasłęku od kilku dni błąka się, nikomu nieznany pies. Puszek względem człowieka jest przyjacielski, choć nigdy się nie narzuca. Cieszy się na widok człowieka, gdy przekona się do przewodnika nie odstępuje go na krok i ciągle domaga się pieszczot podsuwając głowę pod rękę. Potrafi idealnie chodzić na smyczy. Względem psów Puszek jest bezproblemowy, choć gdy ktoś go zaczepia, potrafi się bronić. Puszek został wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Czy ten piękny i mądry pies nareszcie znajdzie swój nowy dom?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.03.2019 17:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 625737
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Puszek, przyjazny, grzeczny i nieproblemowy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Puszek, przyjazny, grzeczny i nieproblemowy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Puszek, przyjazny, grzeczny i nieproblemowy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Puszek, przyjazny, grzeczny i nieproblemowy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4Puszek, przyjazny, grzeczny i nieproblemowy psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)