Razem 314 836 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jestem Craig i szukam domu! Jestem fajnym psem, ale jak się nudzę, to dokuczam! I dlatego szukam domu z długimi spacerami i ciekawymi zabawami. Casting na moich właścicieli oceniać będę na podstawie konsekwencji w wychowywaniu mnie. Jestem pod tym względem wymagający. Bardzo lubię pieszczoty, ale pluszak ze mnie żaden! I nie zawaham się wykorzystać każdej słabości do mnie okazywanej przez moich nowych właścicieli. Przyznam, że inteligent ze mnie i wyczuwam emocje ludzi jak nikt. Ja sam też bardzo dobrze pokazuję swoje emocje, wystarczy jak to się mówi „czytać psa” i się dogadamy. Czekam na kogoś dla kogo będę ten jedyny (inne psy tak sobie średnio lubię), a zarazem nie będzie mnie zbytnio rozpieszczać, bo wtedy ciężko mi jest ogarnąć, kto jest Panem tego domu. Czekam!

Craig ma ok. 7 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja wymaga wizyty przedadopcyjnej i podpisania umowy adopcyjnej. Psiak przebywa pod Opolem. Nie wydajemy psów na łańcuch, ani do budy, jeśli Ty też chcesz zostać szczęściarzem i adoptować Craiga, zadzwoń!

502 389 350

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1074097

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.02.2019 09:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 621552
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 1Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 2Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 3Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 4Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 5Craig - piękny rudzielec szuka swojego człowieka - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Opole (Opolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)