Razem 254 724 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Snickers jest cudowny, kocha ludzi bezgranicznie, kocha dzieci, opiekuje się nawet tymi najmniejszymi. To byłby rewelacyjny psiak dla Rodziny z dziećmi :) Uwielbia sunie, natomiast nie toleruje samców. Na koty raczej nie zwraca uwagi, nie goni, trochę się ich boi. Ładnie chodzi na smyczy. Jest grzeczny, posłuszny, potrafi wykonywać podstawowe komendy. Mimo wieku jest energiczny i radosny. Bardzo inteligentny. Bez problemu zachowuje czystość w domu. Ma ok. 7 lat, jest średni - mniej więcej do kolan, wykastrowany i zaszczepiony. Aktualnie przebywa w Warszawie, ale jeśli szybko nie znajdzie domu, wróci do schroniska - mamy czas max. do 17.11.

Historia psiaka:

Snickers to psiak, który w schronisku spędził prawie 5 lat. Zimą został adoptowany i odnalazł swój raj na ziemi. Był szczęśliwy, naprawdę szczęśliwy, pierwszy raz w swoim życiu. Miał swojego człowieka, miał upragnioną wolność, kochał z całych sił... Ale życie pisze rożne scenariusze... Jego pani okazała się zimną i wyrachowaną osobą, pod pretekstem problemów mieszkaniowych porzuciła psa, najpierw niby tylko na miesiąc, ale szybko okazało się, że nie zamierza go zabrać w ogóle... Psiak ma awaryjny tymczas, w którym miał przebywać kilka dni, a wydłużyło się do miesiąca, dlatego niestety musi opuścić to miejsce.

Kontakt pod nr 737 636 273

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.11.2018 20:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 610155
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Cudowny Sniickers, DOMOWY i rodzinny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 1Cudowny Sniickers, DOMOWY i rodzinny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 2Cudowny Sniickers, DOMOWY i rodzinny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 3Cudowny Sniickers, DOMOWY i rodzinny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)