Razem 255 004 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Gryzli urodził się ok. 2010/11. Charakter: 100% labradora w labradorze – kocha żarcie, kocha wodę, jest wesołkiem, a nawet głupolkiem ?? Teraz na poważnie. Wszystko powyżej jest prawdą, ALE:

- Grizzly jest alergikiem pokarmowym, co prowadzi do skłonności do zapaleń uszu, co oznacza, że choć kocha wodę i jest świetnym pływakiem, NIE MOŻE pływać.

- Kocha żarcie – do przesady. Ponieważ ktoś kiedyś nie zadbał o psa i ten włóczył się samotnie po ulicach wyszukując jedzenie, weszło mu to w nawyk i stało się wręcz obsesją. Na spacerach Grizzly jest bardzo zainteresowany wszystkim co można zjeść. Ścisła dieta i problemy z tarczycą tylko wzmacniają problem „wiecznego głodu” i najlepszą radą na to jest kaganiec, albo podawanie mu posiłków podczas spacerów – w formie szkolenia.

- Je karmę Hill’s Z/D i dostaje lek na niedoczynność tarczycy (Forthyron) oraz dodatkowo Fatrogerminę. Wymaga kontroli weterynaryjnych i monitorowania stanu uszu.

W domu Grizzly jest spokojny, nie niszczy i zachowuje czystość. Gdy jest dla niego przygotowywany posiłek, a pies jest za drzwiami, wydaje z siebie dźwięki zniecierpliwienia jak niedźwiedź Grizzly ;) Podobnie jest gdy słyszy, że ktoś się kręci po domu i niedługo do niego przyjdzie. Gdy nie jest zamknięty i może cieszyć się bez barier – nie wydaje z siebie dźwięków, tylko się kręci. Przed podaniem miski siada. Jeszcze kilka miesięcy temu, Grizzly swoje dźwięki niedźwiedzia wydawał z siebie bardzo często – zbyt często, obecnie jest to opanowane do akceptowalnego poziomu, jednak nie ręczymy za niego gdy zamieszka z drugim, hałaśliwym psem ?? Ciągnięcie na smyczy udało nam się zmniejszyć prawie do zera. Psiak dogaduje się z innymi psami każdej płci i rozmiaru, a szczekających na niego na spacerach awanturników ignoruje. Potrafi podróżować w samochodzie, dobrze odnajduje się na spacerach grupowych, dogtrekkingach. Nie jest agresywny. Ma wesołe usposobienie, jest w pełni sprawny i nie brak mu wigoru, ale nie potrzebuje już tyle ruchu co młody labrador. Lubi szarpać się zabawkami, zna komendę „puść”, nie aportuje. Nie reaguje na przywołanie na spacerach – musi chodzić na smyczy.

Waży 35kg, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma chip.

Nasz Gryzli już rok czeka na dom....

Czy jest gdzieś miejsce dla tego cudnego łobuza o 100% charakterze labradora?

Zobaczcie jak pięknie pracuje w hotelu szkoleniowym: https://www.youtube.com/watch?v=19uhu0XcH70

DAR SERCA FUNDACJA DLA ZWIERZĄT

531 788 371

600 259 190

twoja@pomoczwierzakom.pl

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1082108

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.10.2018 21:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 606324
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 1Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 2Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 3Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 4Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 5Gryzli - 100% labradora w labradorze - adopcja - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)