Razem 256 611 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Duszka, to niewielka suczka w podeszłym wieku. Trafiła do naszego schroniska w zaawansowanej ciąży, ciągle zastraszana, przeganiana po mieście i z ranami na ogonie. Nie wiemy jak długo się błąkała, kompletnie nie znamy jej poprzednich losów. Duszka to najprawdopodobniej doświadczona przez życie suczka, przez co potrzebuje czasu, aby się przekonać do nowo poznanej osoby. Gdy już zaufa, jest bardzo przyjacielska i ciągle domaga się pieszczot. Jest małym psem. Może ważyć około 10 kilogramów. Byłaby idealnym towarzyszem dla osoby spokojnej lub starszej. Niestety wymaga przyuczenie z zakresie chodzenia na smyczy. Czy Duszka wreszcie znajdzie swój dom, swoją przystań? Czy ktoś pokocha ją taką, jaką jest?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.06.2018 15:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 594969
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Nakolankowa Duszka, nieproblemowa, sympatyczna suczka! - Zdjęcie nr 1Nakolankowa Duszka, nieproblemowa, sympatyczna suczka! - Zdjęcie nr 2Nakolankowa Duszka, nieproblemowa, sympatyczna suczka! - Zdjęcie nr 3Nakolankowa Duszka, nieproblemowa, sympatyczna suczka! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)