Razem 258 294 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Malutka Sunia, zaniedbana, zapchlona, w mocno zaawansowanej ciąży, ponuro błąkała się po rowach w poszukiwaniu resztek jedzenia. Gdy zgarnęliśmy ją z pobocza, była już zmęczona tą wędrówką.

Nazwaliśmy sunię CZEKOLADKĄ ze względu na kolor jej umaszczenia - śliczne połączenie czarnego i brązowego. Wypisz wymaluj gorzka czekolada.

CZEKOLADKA nie potrzebowała dużo czasu, by zrozumieć, że w jej życiu wydarzyło się coś absolutnie cudownego. Dosłownie po tygodniu od nowa zaufała człowiekowi. Jest kochanym przytulasem, tolerującym inne zwierzęta. Kiedy któreś z naszych piesków rusza na spacerek w plener, CZEKOLADKA obowiązkowo przyleci, by dołączyć do grupy i sprawdzić, co się właściwie dzieje. Jej własna nauka że spacerami na smyczy też nam poszła rewelacyjnie, już na drugim spacerze Czekoladka dumnie kroczyła obok opiekuna. ?

To jest nasza kochana, wesoła i bardzo mądra Sunia, która czeka na wyjątkowy kochający domek. CZEKOLADKA została wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana.

Link do albumu Czekoladki. Zobacz więcej zdjęć.

http://tiny.pl/g8gr5

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Tel. MARTA 506-970-844

mail: kudlacipsijacielemarty@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.05.2018 11:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 589719
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Pokochaj słodką Czekoladkę, maleńka sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 1Pokochaj słodką Czekoladkę, maleńka sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 2Pokochaj słodką Czekoladkę, maleńka sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 3Pokochaj słodką Czekoladkę, maleńka sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 4Pokochaj słodką Czekoladkę, maleńka sunia do adopcji! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)