Razem 258 294 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Żwirek - tak mi dali na imię. Dlaczego? Jestem taki czarny, podobno takich jak ja mało kto chce adoptować, ale obiecuje wam, będę grzeczny, postaram się nic nie popsuć w Twoim domku...a zreszta co ja będę opowiadał...przekonaj się sam jaki ze mnie słodziak. Kiedy byłem malutki i miałem około 4 miesiące wrzucono mnie do ciemnej komórki w piwnicy, bez okna, bez światła, to była straszna, okropna czerń...W komórce było mi okrutnie złe, byłem samotny a moja towarzyszką była ciemność, w dzień i w nocy. O przepraszam, była tam jeszcze miska ze starym, spleśniałym chlebem oraz brudna woda. Już nie wiedziałem jak długo tam byłem. Obiecywal, ze będę w domu, ze będą kochać i opiekować się mną...nic z tego. Byłem ich kolejna zabawka, taka na krótki czas, za krótki dla mnie. Nadal byłem psim dzieckiem...Płakałem dniem i nocą, ciagle ktoś na mnie krzyczał aż w końcu ktoś zadzwonił do mojego obecnego wujka, to ona mnie stamtąd wyrwał. Powiem wam coś jeszcze, to będzie nasz sekret, choć troszkę się wstydzę, bo pomyślicie ze jestem wybrakowany...ale co tam, niech wam będzie , przecież jestem odważny pomimo ze mam tylko 11 miesięcy. No wiec powiem wam ze ja nie mam wykształconych moich klejnocikow... tak mówi moj wujek, wujek tez mówi ,że mnie naprawią( cokolwiek to znaczy to sie zgadzam :) ) Do tego jeszcze ten krótki ogonek...Moj wujek teraz o mnie dba, ale chce żebym miał jeszcze lepiej, żebym miał swój domek, taki na zawsze. No spójrzcie na mnie i powiedzcie ze zasługuje. Proszę wiec pomóżcie mi w realizacji moich marzeń, żebym mógł mieć domek na stałe, pełna miskę i kogoś kto mnie będzie kochał na dobre i zle. Prosimy ustawiać się w kolejce i dzwonić!

Ciocia Gosia 504 20 20 44

Ciocia Ula 696 121 429

Wujek Paweł 518 486 761

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.04.2018 23:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586800
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Żwirek, psie dziecko, SZCZENIACZEK szuka domu! - Zdjęcie nr 1Żwirek, psie dziecko, SZCZENIACZEK szuka domu! - Zdjęcie nr 2Żwirek, psie dziecko, SZCZENIACZEK szuka domu! - Zdjęcie nr 3Żwirek, psie dziecko, SZCZENIACZEK szuka domu! - Zdjęcie nr 4Żwirek, psie dziecko, SZCZENIACZEK szuka domu! - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)