Razem 262 621 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Hej jestem Antoś wiem że jestem zwykłym kundelkiem w wieku 8 lat. Wiem też że nigdy Cię nie zobaczę bo człowiek kiedyś bardzo źle mnie traktował i teraz jestem niewidomy, ale przysięgam będę Cię kochał najbardziej na świecie.. i jedno czego chcę od Ciebie to abyś Ty mnie kochał. Wiem tyle cudnych piesków dookoła a ja? Ślepy, nie młody a jednak mam marzenia, że kiedyś pierwszy raz w życiu będzie mnie ktoś kochał, będę miał swój pierwszy najprawdziwszy dom, swoją miseczkę i posłanie i ręce... Ręce które będą głaskać a nie bić. Czekam na Ciebie mój człowieku.

Teł.537 343 491

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.04.2018 20:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586629
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 1Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 2Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 3Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 4Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 5Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 6Antoś, czy zwykły niezwykły psiak ma szansę na dom? - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)