Razem 258 328 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Wania to uroczy, psi senior. Trafił do schroniska aż spod granicy z Rosją, gdzie wegetował kilka dni w okolicznym lesie. Nie wiemy, czy został tam porzucony, czy sam zabrnął tak daleko i nie potrafił wrócić do domu. Wania to mikroskopijny piesek, może ważyć 4-5 kg. Mimo podeszłego wieku Wania skradł serca wszystkich w schronisku. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Przy pieszczotach bardzo energicznie macha małym ogonkiem, co wygląda bardzo rozczulająco. Względem innych zwierząt (psów i kotów) jest zupełnie bezkonfliktowy. Czy Wania na resztę swojego życia znajdzie dom? Czy los się do niego uśmiechnie?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Ania: 509 705 880

Kasia: 792 074 136

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.04.2018 13:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586271
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 1Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 2Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 3Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 4Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 5Mikroskopijny psiak, Wania, zupełnie niekonfliktowy pieszczo - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)