Razem 255 081 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Gandzię można opisać w kilku słowach: miłość, oddanie i tęsknota. Trafiła do schroniska wraz z czwórką innych psów. Nie znane są nam jej poprzednie losy, lecz przypuszczamy, że nie doświadczyła zbyt wiele dobrego. Jest to około 8 letnia, średnich rozmiarów suczka. Gandzia przy pierwszym kontakcie jest nieco nieśmiała, lecz po chwili oddaje się całkowicie. Uwielbia wszelki kontakt z człowiekiem. Jest spokojną, zrównoważoną i ułożoną suczką. Potrafi wykonywać podstawowe komendy. Niemalże idealnie chodzi na smyczy. Wiemy, że nie przepada za małymi dziećmi i nie toleruje zwierząt gospodarskich. Czy Gandzia znajdzie dom, na który tak bardzo czeka?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Ania: 509 705 880

Kasia: 792 074 136

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.04.2018 09:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 586245
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 1Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 2Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 3Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 4Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 5Gandzia, nauczona komend, posłuszna, zrównoważona sunia! - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)