Razem 261 909 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cześć! Jestem Kento! Mimo mojej wielkości i postury jestem bardzo łagodnym psem. Uwielbiam obecność człowieka i dłuuugie spacery. Za innymi psami nie bardzo przepadam i wolałbym pozostać psim jedynakiem. Mam około 2 lat, a moje całe wcześniejsze życie było pasmem niepowodzeń... najpierw gruby łańcuch, potem tułaczka po ulicach, przeganianie kijami, głód, a na końcu choroba odkleszczowa. Zostałem uratowany w ostatniej chwili... Od kilku miesięcy przebywam w hoteliku dla psów, jest tu fajnie, ale chciałbym mieć już własny dom i swojego człowieka. Szukam kogoś, kto pokaże mi czym jest psie życie, zabierze na długie spacery, okaże miłość i zrozumienie. Szukam kogoś, kto pozwoli mi na dobre zapomnieć o przeszłości.

Jeśli jesteś człowiekiem, którego szukam wypełnij ankietę http://labradory.info.pl/ankieta/

503 872 375

ogloszenia@labradory.info

http://labradory.info/viewtopic.php?t=23950

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.03.2018 09:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 583170
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 1Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 2Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 3Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 4Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 5Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 6Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 7Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 8Kento - uczucia nie kupisz, ale możesz adoptować - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Leszno (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)