Razem 259 296 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ugryz to 3 letni piesek, który przybłąkał się pod przydrożną restaurację w poszukiwaniu jedzenia. Psiak był bardzo wychudzony przez skórę widać mu było wszystkie kości. Został zabrany do fundacji i czeka na nowy dom. Ugryz to piesek który nie od razu podbiega do ludzi, jest trochę jeszcze wycofany, musi nabrać zaufania do człowieka. Nie potrafi chodzić na smyczy, siedzi sparaliżowany i nie ruszy się z miejsca. Musiał mieć jakieś niemiłe doświadczenie związane ze smyczą i wymaga w tej kwestii pracy nowego opiekuna.

Szukamy dla niego domu z ogrodem żeby czuł się swobodnie i mógł bezpiecznie biegać. Szukamy opiekuna który będzie wyrozumiały i cierpliwy, zrozumie że Ugryz potrzebuje trochę czasu. Musi poczuć się bezpiecznie, zachowanie jego wskazuje że nie miał łatwego życia i dużo przeszedł. Może stał na łańcuchu, może był bity, tego nie wiemy możemy tylko przypuszczać co przeżył ten biedny psiak zanim do nas trafił.

Ugryz to piękny, biszkoptowy młody pies, który potrzebuje człowieka który będzie konsekwentny w postępowaniu, ma doświadczenie z psami i kocha czworonogi.

Przed adopcją zostanie wykastrowany, jest zaszczepiony, zaczipowany z książeczką zdrowia.

tel. 665-158-238

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.03.2018 10:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581358
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Ugryzek, młody psiak w typie LABRADORA szuka domu! - Zdjęcie nr 1Ugryzek, młody psiak w typie LABRADORA szuka domu! - Zdjęcie nr 2Ugryzek, młody psiak w typie LABRADORA szuka domu! - Zdjęcie nr 3Ugryzek, młody psiak w typie LABRADORA szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)