Razem 258 280 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szukamy domu dla Nusi, bardzo fajnej, młodej, energicznej suczki.

Nusia trafiła kilka miesięcy temu pod opiekę Fundacji Adopcje Malamutów. Była wtedy kilkumiesięcznym szczeniakiem. Jej mama Petra - suczka w typie alaskan malamute szybo znalazła dom. Nusia ma pecha - nie jest psem przypominającym wyglądem północniaka, nikt się nią nie interesuje.

Czy trzeba być rasowym aby znaleźć dobry dom? Nusi niczego nie brakuje. Jest młodziutka, wesoła, energiczna. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia spacerować. Nie ma w niej cienia agresji, powinna dobrze odnaleźć się w domu z dziećmi.

Jest energiczną suczką, która na pewno dotrzyma kroku w długich spacerach, górskich wędrówkach czy sporcie. Tylko ktoś musi jej dac szansę.

Nie szukamy dla niej budy ani kojca. Ma być członkiem rodziny. Preferowany dom z ogrodem - nie wiemy jak zachowa się w dużym mieście lub zostawiona sama na długie godziny w mieszkaniu.

Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed / po adopcyjną oraz podpisanie umowy.

Nusia przebywa w hotelu w okolicach Łodzi.

Kontakt ws. adopcji: Dominika 502 648 178

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2018 22:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 574267
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Nusia kochana, młoda, wesoła, łagodna suczka mix alaskan mal - Zdjęcie nr 1Nusia kochana, młoda, wesoła, łagodna suczka mix alaskan mal - Zdjęcie nr 2Nusia kochana, młoda, wesoła, łagodna suczka mix alaskan mal - Zdjęcie nr 3Nusia kochana, młoda, wesoła, łagodna suczka mix alaskan mal - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)