Razem 259 233 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Parys jest niedużym, sięgającym do łydki psiakiem w wieku około 8 lat. Jest wykastrowany. Do schroniska trafił 23 maja 2016 roku, został wyłapany przez OSP Sianów, gdzie od kilku dni błąkał się bez opieki. Wcześniej trzymany był na łańcuchu, w złych warunkach. Nie wiemy jak Parys trafił z łańcucha na ulicę. Wiemy natomiast, że nie miał łatwego życia. Psiak trafił do nas zaniedbany i przerażony. Dopiero po jakimś czasie zaczął przekonywać się do ludzi, których widywał regularnie. Po jego zachowaniu widać, że nie był dobrze traktowany, a nawet był bity. Widać to nawet w jego reakcji na obcych ludzi oraz na dotyk - sztywnieje i kładzie się na plecy. Parys potrzebuje czasu, aby poczuć się swobodnie w towarzystwie ludzi, jednak kiedy już komuś zaufa staje się kochanym psiakiem.

Do osób, które już zna przytula się bez przerwy, wpatrzony w człowieka. Puszczony luzem pilnuje się opiekuna, a kiedy nieco się oddali przybiega na zawołanie. Z psami dogaduje się różnie, w szczególności broni jedzenia, dlatego w boksie jest sam. Nie jest jednak agresywny. Należy pamiętać, że jest to schronisko - niezbyt ciche i spokojne miejsce, by ocenić prawdziwy charakter psa. Tutaj Parys jest wystraszony, niepewny, wszędzie widzi zagrożenie. Pomóżmy znaleźć mu dom, aby nie spędził swojej jesieni życia samotnie w schronisku. Za opiekę, spokój i bezpieczną przystań Parys odwdzięczy się ogromną miłością i chęcią do przytulania. Daj mu szansę, a przekonasz się jaki jest wyjątkowy.

"Leśny Zakątek" Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koszalinie, woj. Zachodniopomorskie.

Kontakt do schroniska tel. 943403400, 731 953 102 lub na priv z wolontariuszką Anna Sokół.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.12.2017 22:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 570417
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Parys, wpatrzony w opiekuna psiak szuka domu - Zdjęcie nr 1Parys, wpatrzony w opiekuna psiak szuka domu - Zdjęcie nr 2Parys, wpatrzony w opiekuna psiak szuka domu - Zdjęcie nr 3Parys, wpatrzony w opiekuna psiak szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)