Razem 303 463 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nelson (1479/17) na górze, a Moris (1480/17) na dole. Nelson spokojny, nie wadził nikomu, Moris najdziksze wymyślał swawole... Tacy właśnie są nasi braciacy - rocznik 2013 i 2014 - ale który jest który, trudno wyłapać . Kochane, urocze, proludzkie olbrzymy, które muszę w zabawie wyładować wielkie pokłady pozytywnej energii. Kochają spacery, bieganie, kontakt z człowiekiem i ponad wszystko przytulanie. Chętnie ładują się na kolanka, przytulają się stając na łapach i przybiegają w szaleńczym pędzie pochwalić się nowym wyczynem. Jeśli nie stoisz stabilnie na nogach, lepiej usiądź i wtedy przyjmuj petentów w osobach Nelsona i Morisa .

Jakiego domu szukamy dla Nelsona i Morisa? Na pewno domu, który pokocha oba psy. Domu, który zapewni

im bezpieczeństwo - bracia jak się nudzą i nie są pilnowani, to radzą sobie samodzielnie: uciekają poszwędać się po okolicy . Sporo nauki przed nami - Nelson i Moris muszą nauczyć się chodzić troszkę spokojniej na smyczy i rozkoszować się pięknem okolicy z perspektywy spaceru pod opieką człowieka... Bracia pięknie przybiegają na zawołanie, potrafią siadać na komendę i kochają smaczki. Uwielbiają też kąpiele i potrafią wykonać niewykonalne - wykąpać się razem w "jednoosobowej" balii .

Psy przebywają w schronisku Na Paluchu w Warszawie.

Adopcja naszych niedźwiedzi jest możliwa po odbyciu kilku spacerów przedadopcyjnych, jeśli relacja z człowiekiem nie budzi żadnych wątpliwości.

Kontakt w sprawie adopcji: Małgosia 664923311 , Paulina 519 592 271 .

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.12.2017 13:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 568412
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Nelson i Morris wspaniałe, kochane psy szukają wspólnego dom - Zdjęcie nr 1Nelson i Morris wspaniałe, kochane psy szukają wspólnego dom - Zdjęcie nr 2Nelson i Morris wspaniałe, kochane psy szukają wspólnego dom - Zdjęcie nr 3Nelson i Morris wspaniałe, kochane psy szukają wspólnego dom - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)