Razem 256 940 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Sali to młodziutka, nieduża sunia.Wiek ok.8 miesięcy.Waga 6kg. Wrażliwa ,delikatna,inteligentna sunia w typie kundelka. Należy do nieśmiałych psiaków. Potrzebuje czasu by zaufać człowiekowi a obcych traktuje na razie z rezerwą. Wszystko to jest spowodowane tym, że tak krótkim swoim życiu przeszła potworne piekło jakie jej zgotowała poprzednia opiekunka, jednak jest na bardzo dobrej drodze i szybko sie otwiera oraz uczy.

Kiedy pokocha -to miłością wyjątkową. Jest dobrze wychowaną dziewczynką. Potrafi chodzić na smyczy i wie do czego służą spacery. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami.

Sali jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona ,zaczipowana, wysteryliozowana. Ma swoją książeczkę zdrowia. Wspaniała kochana sunieczka. Nie pozwól jej dłużej na siebie czekać. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Tel. Marta-506 970 844

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.11.2017 11:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 564863
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Sali, 8 miesięczna, nieduża sunia szuka domku! - Zdjęcie nr 1Sali, 8 miesięczna, nieduża sunia szuka domku! - Zdjęcie nr 2Sali, 8 miesięczna, nieduża sunia szuka domku! - Zdjęcie nr 3Sali, 8 miesięczna, nieduża sunia szuka domku! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)