Razem 263 248 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Piękny, pogodny, 9miesięczny Baddy, psiak w typie labradora szuka kochającego domu. Baddy urodził się 17 stycznia 2017. Niestety, ze względu na trudną sytuację rodzinną, właścicielka zdecydowała się poprosić nas o pomoc w szukaniu nowego właściciela, który otoczy pieska dobrą opieką.

Baddy jest łagodny, uwielbia głaskanie, spacery i aportowanie, potrzebuje dużo ruchu. Od początku był wychowywany z dziećmi. Nie sprawia mu problemu samotność, gdy ma przy sobie swojego ulubionego misia. Psiak bardzo lubi ludzi i inne zwierzęta, więc szybko zaprzyjaźni się z innym pieskiem. Jak to młody labek jest żywiołowy, a swoją radość okazuje poprzez skakanie, dlatego nie jest preferowany dom z bardzo małymi dziećmi.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej, a także zgodę na wizytę przed i po adopcyjną. U kogo jest miejsce w domu i sercu? Pomóżmy znaleźć kochający dom dla Baddy'ego!

Osoby zainteresowane adopcją Baddy'ego proszone są o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: http://labradory.info.pl/ankieta/

607 991 873

ogloszenia@labradory.info

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1084385

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.10.2017 21:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 562027
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Baddy - piękny, 9miesięczny w typie laba szuka domu - Zdjęcie nr 1Baddy - piękny, 9miesięczny w typie laba szuka domu - Zdjęcie nr 2Baddy - piękny, 9miesięczny w typie laba szuka domu - Zdjęcie nr 3Baddy - piękny, 9miesięczny w typie laba szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Złotów (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)