Razem 259 247 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nemo to bardzo wesoły i przyjazny, kochający wszystkich psiak. Ma aktualnie ok roku i waży 4 kg.

Nemo jest cudownym psiakiem z ogromną, niespożytą ilością energii. Wykorzystuje każdą chwilę na zabawę, na przytulanie, na głaskanie. Bardzo tego potrzebuje i bardzo z tego korzysta. Jego ulubionym kumplem w DT został kot. To z nim odczynia największe harce i szaleństwa :) jest na co popatrzeć. Nemo jest bardzo przyjazny do innych psów, z nimi też oczywiście chętnie się bawi. Nemo uwielbia też dzieci.

Nemo kilka miesięcy temu został odebrany z pseudohodowli. Pierwsze miesiące po interwencji spędził w lecznicy. Niestety ten maluch wymaga podawania leków i zmiany na pyszczku już się nie cofną, ale na szczęście leczenie nie jest kosztowne. Jego schorzenie ma podłoże autoimmunologiczne, więc nie zagraża innym domownikom. Jest to psinka mocno skrzywdzona i potrzebuje domu, który z pełną świadomością podejmie się opieki nad nim. Nemo na pewno mocno się za to odwdzięczy. Nie ma drugiego tak pozytywnego, wesołego i kontaktowego pieska. Ta psina jest ciągle w ruchu i ciągle by się przytulał :)

Nemo nie zajmie dużo miejsca w domu, ale na pewno zajmie dużo miejsca w sercu. Jego nie da się nie kochać, a jego charakterystyczny pyszczek tylko dodaje mu uroku i niepowtarzalności.

Nemo przebywa w DT pod Warszawą. Jest już po kastracji. Obowiązuje procedura adopcyjna i umowa.

tel. 608 591 961

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.10.2017 10:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 560443
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Roczny Nemo, 4 kg mix SZPIC, przyjazny wesołek do pokochania - Zdjęcie nr 1Roczny Nemo, 4 kg mix SZPIC, przyjazny wesołek do pokochania - Zdjęcie nr 2Roczny Nemo, 4 kg mix SZPIC, przyjazny wesołek do pokochania - Zdjęcie nr 3Roczny Nemo, 4 kg mix SZPIC, przyjazny wesołek do pokochania - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)