Razem 263 605 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

LUNKA to młoda ok. 2 letnia sunia. Szczupła, młodziutka, bardzo energiczna. Energiczna i żywiołowa, bardzo potrzebuje swojego człowieka. Nie miała dobrego dzieciństwa:( zabrana ze schroniska jako szczeniak kilku miesięczny, całymi dniami zamknięta w domu czekała na pana, który ją wyprowadzi na szybki spacer. Potrzebuje swojego człowieka przewodnika, który pokaże jej jak żyć i cieszyć. Jest małą, kochaną przytulanką. Uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Do każdego podchodzi i prosi o pogłaskanie. Ma piękne spojrzenie, w którym ciężko się nie zakochać. Sunia jest bardzo radosna i wesolutka. Dobrze odnajdzie się w domu, w którym są już psiaki. Jest przyjacielska i bezkonfliktowa. Lubi chodzić na spacerki, czuje się cudownie, gdy może sobie troszkę pobiegać i wyszaleć się. To wdzięczna, bezproblemowa psinka, a czeka na swój domek zbyt długo. Z pewnością pokocha najmocniej jak tylko potrafi swoim psim serduszkiem kogoś, kto zwróci na nią uwagę i podaruje życie pełne radości. Wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Pies przebywa w:

Fundacja Zielony Pies

Województwo Mazowieckie, 96-320 Grabce Towarzystwo

Informacje pod numerem telefonu:

tel. 505 855 101

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.10.2017 22:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 559479
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
LUNKA – nieduża towarzyska suczka zamieni schron na dom - Zdjęcie nr 1LUNKA – nieduża towarzyska suczka zamieni schron na dom - Zdjęcie nr 2LUNKA – nieduża towarzyska suczka zamieni schron na dom - Zdjęcie nr 3LUNKA – nieduża towarzyska suczka zamieni schron na dom - Zdjęcie nr 4LUNKA – nieduża towarzyska suczka zamieni schron na dom - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mirek
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://web.facebook.com/Fundacja-Zielony-Pies-1414735888803
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mirek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)