Razem 259 234 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jakim trzeba być człowiekiem, aby Wierność i Miłość wyrzucić w krzaki? Skazać go na śmierć - z głodu, choroby i złamanego serca…?

Michaś był kiedyś małą, słodką kulką. Urodził się jako pies w typie owczarka, symbol psiej wierności i miłości. Miał kiedyś kochający dom i swoich ludzi. Miał kogoś, komu oddał całe swoje serduszko… a potem urósł i człowiek wyrzekł się psiej miłości… Michaś przez wiele dni umierał samotnie w krzakach. Stał się niewidzialny dla świata: dla swojej rodziny, dla urzędników, dla schroniska, nawet dla fundacji. Nie rozumiał dlaczego nagle nikt go nie kocha: przecież on tak się starał...  Jednak wciąż czekał aż ktoś się nad nim pochyli. Samotnie… w krzakach… patrząc swoimi mądrymi, pięknymi oczami…. Bo to niemożliwe, by świat był taki zły…

W końcu Michaś trafił na niewielkie grono osób, którzy jeszcze walczą o miłość i doceniają psią wierność…  Ludzi, którzy mocno zapragnęli by uratować to psie życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili – do lecznicy pies trafił totalnie wychłodzony, wygłodzony i wyczerpany. Michaś miał ogromną wolę walki. Tak mocno chciał pokazać, że miłość pokona wszystko…

Michaś walkę o życie wygrał. Teraz gra toczy się o jego szczęście… Czy ktoś go zauważy? Czy ktoś go pokocha już tak na zawsze?

Michaś ma około 5lat i cieszy się dosłownie ze wszystkiego, tak jakby jutro miało nie nadejść... Biega, skacze, wariuje. Najbardziej uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Ludzie są dla niego wszystkim, dla nich żyje i wciąż wymyśla, w jaki sposób może rozweselić opiekunów. Lubi im towarzyszyć wszędzie i we wszystkim. Wspólne spacery na łono natury, wspólny jogging lub rower, wspólne zabawy, a po tym wszystkim wspólne oglądanie telewizji… to jest coś, co najbardziej podoba się Michasiowi.

Michaś chce ciągle czuć się kochany i potrzebny… łasi się, przymila… nie dla niego życie w odosobnieniu… zostawiony sam trochę się boi – potrzebuje czasu i pracy, i cierpliwego podejścia… Jednak praca z nim jest czystą przyjemnością: zmotywowany, błyskawicznie się uczy, w mig pojmuje zasady obowiązujące w domu i popisuje się nowymi sztuczkami. Michaś tak naprawdę dopiero teraz uczy się życia z człowiekiem, dopiero teraz rozwija swoje szkoleniowe skrzydła, więc szuka takiej rodziny, która będzie chętna go uczyć i pokazywać mu świat; szuka rodziny, która będzie czerpała taką samą, jak Michaś, satysfakcję ze wspólnego szkolenia i obcowania.

Michaś wobec psów zachowuje się rewelacyjnie: nie wszczyna awantur, nie prowokuje. Z psimi kumplami oddaje się ferworze zabawy, inne psiaki ignoruje.

Michaś jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i wykastrowany, posiada aktualną książeczką szczepień.

Michaś nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Do domku swoich marzeń pojedzie nawet na drugi koniec Polski.

Jeśli chcesz powierzyć swoje serce Michasiowi, zadzwoń:

504 507 392 email: magda.ad81@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.12.2017 22:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 558321
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 1Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 2Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 3Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 4Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 5Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 6Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 7Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 8Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 9Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 10Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 11Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 12Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 13Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 14Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 15Michaś w typie owczarka umierał w krzakach, teraz szuka domu - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ela
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż kolejne ogłoszenia od Ela Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ela
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)