Razem 262 561 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Abi (czarna ) i Inka (jasna) w opuszczonej stodole mieszkały bezdomne psiaki. są to jeszcze psie dzieci, były bardzo wystraszone, śmierdzące , wychudzone. Sunie są troszkę wycofane może ze strachu może maja złe przeżycia… Wg relacji ludzi z tej wioski psiaki zostały wyrzucone tydzień wcześniej. Przez tydzień koczowały w opuszczonym, odludnym miejscu. Znalezione były tak głodne, że na jedzenie rzucały się jak sępy. Potrzebują cierpliwości żeby zaufać, z budy wyglądają ciekawie , zwłaszcza czarna sunia, jasna jest mniej ufna, ale robią postępy , szukamy dobrych domów a na razie chociaż domów tymczasowych, które będą pracować z suniami, tak bardzo ich szkoda.

Przebywaja obecnie w Ostrowcu świętokrzyskim ale szukamy domu w całej Polsce, obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna, maja do pół roku, zostały zaszczepione , odpchlone i odrobaczone, teraz powoli nabierają na siebie, będą średniej wielkości pieskami.

Tel w sprawie adopcji 690-519-717

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.09.2017 17:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 557099
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
6 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów! - Zdjęcie nr 16 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów! - Zdjęcie nr 26 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów! - Zdjęcie nr 36 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)