Razem 262 561 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mała ZUZIA została wywalona w środku nocy pod posesję pewnych państwa niedaleko Sochaczewa. Tak,jakby ci,co tak postąpili,bali się,by ich ktoś nie rozpoznał. Cóż,na pewno nie mają czym się szczycić - postąpili,jak zwykli gnoje. Los ZUZI byłby smutny,gdyby właściciele posesji nie zawiadomili Fundacji Kundelek o błąkającej się bidzie. Niestety,sami nie mogli zająć się psinką,gdyż mają alergię na sierść. Sunieczka była okropnie zakleszczona i badania wykazały,że choruję na babeszjozę.Po podanych kroplówkach i lekach pozostało tylko czekać. Przewidywania nie są złe.

ZUZIA ma ok. roku. Jest po prostu boska. Kocha dzieci i inne zwierzęta. Ma wielkie kochające serduszko. Prosimy o wsparcie na leczenie i sterylizację sunieczki. Odmieńmy wspólnie jej tragiczny los. Ona ma tylko nas. Adopcja dla ludzi nie obojętnych na krzywdę zwierząt.

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Telefony kontaktowe:

Ania 600-513-892

Marta 506 970-844

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.09.2017 19:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 555413
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy L - Zdjęcie nr 1Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy L - Zdjęcie nr 2Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy L - Zdjęcie nr 3Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy L - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)