Razem 262 448 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Misiek (nr 2071) to pies, który niemal całe życie mieszkał na osiedlu, przy placu zabaw dla dzieci. I może właśnie dlatego tak bardzo kocha dzieciaki. Marzy o swojej własnej rodzinie, gdzie będzie "miał " swoje dzieci do kochania. Tak bardzo za tym tęskni. I co my mamy mu powiedzieć? Że nie masz szans na domek ze "swoimi" dziećmi do kochania, bo dla dzieci kupuje się yorki, a nie adoptuje stare Misie ze schroniska? Jak mamy mu to powiedzieć? To nic, że za "swoje" dziecko dałby się "pokroić", to nic, że jest łagodny, przytulaśny i na pewno nie zrobi nikomu krzywdy...Misio jest już stary (ma ok. 10 lat) i dość duży i po przejściach, więc praktycznie nie ma szans na swoja rodzinę. Misio to kochany psiak "nakolankowy" - pomimo swoich gabarytów wydaje mu się, że jest małym szczeniaczkiem i bardzo chętnie wchodzi na kolanka, choć się nie mieści, co widać na filmiku, gdzie usadowił się na kolanach mojej 11- letniej córki.

Link do filmiku:

https://www.facebook.com/100012467894403/videos/227545587671036/

Gdybym nie odbierała proszę o wysłanie sms - oddzwonie

tel. 665-158-238

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.08.2017 11:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552908
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Misiek, zakochany w dzieciach, łagodny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 1Misiek, zakochany w dzieciach, łagodny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 2Misiek, zakochany w dzieciach, łagodny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 3Misiek, zakochany w dzieciach, łagodny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)