Razem 262 561 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szanel to około 3-4 letnia, nieprzeciętnej urody suczka. Niegdyś kochana i rozpieszczana, w niedalekiej przeszłości poniewierana, pilnowała swojej budy na krótkim łańcuchu i rodziła co cieczkę. Dziś jest już o wiele lepiej, trafiła do naszego schroniska i choć brzmi to paradoksalnie- ono jest dla niej prawdziwym ukojeniem. Pełna miska, ciepła buda i troskliwa opieka- ma wszystko, czego jej brakowało.

Szanel to bardzo wesoła suczka, uwielbia kontakt z człowiekiem, o który bardzo zabiega. Toleruje inne psy, choć względem mniejszych jest czasem zaczepna. Jej cechą charakterystyczna jest kolorowe oko. Czy Szanel wreszcie zazna prawdziwej miłości, już na zawsze? Czy dane jej będzie spać w pobliżu kochających ją osób?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.08.2017 13:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 551461
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Nieprzeciętna Szanel, wesoła suczka szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 1Nieprzeciętna Szanel, wesoła suczka szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 2Nieprzeciętna Szanel, wesoła suczka szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 3Nieprzeciętna Szanel, wesoła suczka szuka kochającego domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)