Razem 262 561 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nero to około 10 letni pies w typie owczarka niemieckiego. Trafił do schroniska w tragicznym stanie. Przez większość swojego życia wegetował na wsi. Był ogromnym i pełnym sił psem. Ludzie go tolerowali, dokarmiali. Gdy Nero zachorował i stał się "nieprzyjemny dla oka" mieszkańcy wioski zgłosili go nam. Całe jego ciało było łyse i pokryte wieloma ranami. Jego leczenie i rekonwalescencja trwała długo, lecz efekty onieśmieliły nawet nas. Dziś Nero jest ponad 40 kilogramowym psem. Dostał od losu drugą szanse, z której teraz w pełni korzysta. Względem człowieka jest bardzo przyjacielski. Prosi o pieszczoty. Jest posłuszny, reaguje na komendy i przywołanie. Ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy, choć względem samców bywa zadziorny.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.08.2017 21:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 551014
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Posłuszny, grzeczny OWCZAREK Nero szuka domu! - Zdjęcie nr 1Posłuszny, grzeczny OWCZAREK Nero szuka domu! - Zdjęcie nr 2Posłuszny, grzeczny OWCZAREK Nero szuka domu! - Zdjęcie nr 3Posłuszny, grzeczny OWCZAREK Nero szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)