Razem 263 345 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

BOLEK ma ok. 2 lat, trafił do schroniska w lipcu 2016, czyli jest z nami już rok. To bardzo miły i przyjazny psiak. Kocha chodzić na spacery i jak tylko widzi kogoś z szelkami, zaczyna tańczyć i skakać z radości. Nie ma żadnych problemów z psami w swojej grupie, bawi się z każdym kto chce się bawić z nim. Jest bardzo życzliwy w stosunku do dzieci, potrafi dogadać się z każdym. Ma w grupie ulubione psiaki, z którymi chętnie dokazuje, a te które bawić się nie chcą, ignoruje.

BOLEK chciałby już mieszkać we własnym domu, źle czuje się w miejscu gdzie nie ma kogoś tylko dla siebie i musi dzielić się uwaga opiekuna, który nie ma czasu, aby posiedzieć z nim dłużej niż kilka minut.

BOLEK jest wykastrowany, zaczipowany oraz zaszczepiony. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta w ew. przyszłym domu BOLKA. BOLEK nie zostanie wydany do mieszkania na dworze, to psiak który chce mieszkać z ludźmi w domu.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej:

509 201 457 (Ewa)

513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.08.2017 20:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 549088
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Młody Bolek, przyjazny, dzieciolubny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 1Młody Bolek, przyjazny, dzieciolubny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 2Młody Bolek, przyjazny, dzieciolubny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 3Młody Bolek, przyjazny, dzieciolubny psiak do adopcji - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)