Razem 263 610 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

PAPARDEL ma ok. 3 lata, trafił do nas w październiku 2016 roku. Został wyrzucony w wiosce niedaleko. Nie mamy pojęcia dlaczego ktoś pozbył się tak fajnego pieska. PAPARDEL jest przylepny, bardzo inteligentny i wesoły. W schronisku został wykastrowany, zaczipowany oraz zaszczepiony, tak więc jest gotowy do przeprowadzki do nowego domu.

W grupie PAPARDEL dogaduje się bez problemu z innymi psami, pięknie chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery. Wieczorami zwija się w kłębek w swoim koszyczku i wygląda jak przerośnięty kot. Niespecjalnie odpowiada mu schroniskowy hałas i tłok, często chowa się na wyższych półkach i stara odizolować od kolegów. Jednak jak tylko widzi człowieka, pędzi do niego, żeby się przytulić. PAPARDEL świetnie się czuje z dziećmi, daje się każdemu głaskać i czeka na rzucenie smakołyka. Na pewno będzie wspaniałym kompanem i wiernym przyjacielem.

Warunkiem adopcji PAPARDELA jest wypełnienie ankiety oraz wizyta przedadopcyjna w ew. przyszłym domu pieska. NIE wydamy psiaka do mieszkania na zewnątrz, to kanapowe zwierze.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej:

509 201 457 (Ewa)

513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.08.2017 13:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 549016
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Papardel przylepka, wesoły, bardzo grzeczny i przyjazny psia - Zdjęcie nr 1Papardel przylepka, wesoły, bardzo grzeczny i przyjazny psia - Zdjęcie nr 2Papardel przylepka, wesoły, bardzo grzeczny i przyjazny psia - Zdjęcie nr 3Papardel przylepka, wesoły, bardzo grzeczny i przyjazny psia - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)