Razem 262 450 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ach, co to za piękny pies pojawił się w Boguszycach! Młody, smukły, energiczny. Przylepa kochana, która na widok człowieka odtańcza taniec szczęścia...to FARO! Ok 1,5 roczny, wesoły, towarzyski prawie chart. Wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, regularnie odrobaczany, chodzący na smyczy i uwielbiający zabawę zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

To pies ideał, nigdy nie marudzi, zawsze macha ogonem na widok człowieka, aczkolwiek czasami widzimy, że smutno mu patrzeć na inne psy wychodzące do nowych domów, podczas gdy on siedzi i czeka.

FARO bardzo zaprzyjaźnił się z ok. 5 miesięcznym owczarkiem niemieckim, który z nim przez chwilę mieszkał. Jest życzliwy i opiekuńczy w stosunku do młodszych kolegów,

FARO przyszedł do nas wychudzony i smutny, nie potrafił się bawić, nie wiedział o co nam chodzi z tym ciągłym głaskaniem i przytulaniem,.. jak widać jednak, chłopak szybko łapie - teraz to chodząca przytulanka. No i kilogramów troszkę przybyło i już się nie da policzyć każdej kosteczki. Czeka na swój dom w schronisku w Boguszycach.

NIE zostanie wydany do mieszkania w kojcu.

Zainteresowane osoby prosimy o telefon:

Dorota: 691 944 942

Ewa: 509 201 457

Agnieszka: 513 430 207

lub email: wesi@gazeta.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.08.2017 13:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 548785
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Faro - młodziutki, wesoły CHART mix, towarzyski, PSI IDEAŁ! - Zdjęcie nr 1Faro - młodziutki, wesoły CHART mix, towarzyski, PSI IDEAŁ! - Zdjęcie nr 2Faro - młodziutki, wesoły CHART mix, towarzyski, PSI IDEAŁ! - Zdjęcie nr 3Faro - młodziutki, wesoły CHART mix, towarzyski, PSI IDEAŁ! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)