Razem 260 969 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Karbon to psiak, który przez ponad dwa tygodnie błąkał się po wsiach w gminie Moszczenica. Kilka osób o niego pytało, kilka osób nawet podjechało obejrzeć go w lesie, gdzie spędzał większość czasu, jednak nikt nie pomyślał, żeby zapewnić mu jakieś schronienie czy ciepły kąt. Karbon ma ok 1,5 - 2 lat i jest bardzo pogodnym, energicznym psem. W stosunku do innych zwierząt jest bardzo sympatyczny i nie szuka konfliktów. Nawet prowokowany nie daje się wplątać w bójki. Jest bardzo ciekawski i każdą wolną chwilę spędziłby na zabawie z człowiekiem lub psimi kumplami. Na pewno nowy opiekun będzie musiał poświęcić trochę energii na nauczenie Karbona podstawowych komend i posłuszeństwa. Jest to zdecydowanie pies dla osób aktywnych. Jest zaszczepiony i odrobaczony oraz zachipowany. W ciągu kolejnych dni zostanie także wykastrowany. Czy ktoś ma ochotę poznać tego uroczego szaleńca? Polecamy tego psa do adopcji!

604 764 454

masznosapomagamy@gmail.com

http://labradory.info/viewtopic.php?p=1083094

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.07.2017 00:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 546872
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Karbon - młody pies w typie labradora szuka domu - Zdjęcie nr 1Karbon - młody pies w typie labradora szuka domu - Zdjęcie nr 2Karbon - młody pies w typie labradora szuka domu - Zdjęcie nr 3Karbon - młody pies w typie labradora szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Piotrków Trybunalski (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)