Razem 263 555 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cześć Ludzie - za chwilkę będę bezdomna...mam około roku, a mój Pan umarł. Płynie we mnie czysta, mocna węgierska krew - jestem rasy Kuvasz Węgierski. Jeszcze taki szczenior ze mnie, ale pokazuje już rogi - dominuję i nie wszystkie psy toleruje, no i Pan mnie rozpieszczał i na wszystko pozwalał, więc teraz taka trochę zbuntowana nastolatka ze mnie. Już czasem wiszę na łańcuchu, bo nie lubię psa w rodzinie, do której trafiłam i jak nikogo w domu nie ma - to tak sobie kwitnę pod drzewkiem na łańcuchu. A marzy mi się domek, gdzie będę mogła biegać po trawie, gdzie nie ucieknę, gdzie ktoś ze mną popracuje - to obiecuje go zawsze słuchać.

Kochani - pomóżcie, ta psia dziewczynka za niedługo trafi do schroniska, bo rodzina no nie ma innego wyjścia...nie ma rady - i nie komentujemy tego - czasem szkoda słów.

Dom dla pięknego dużego owczarka, który śpi w domu przy łóżku, niestety jak domownicy idą do pracy to łańcuch jest jedynym wyjściem by uniknąć awantury.

Potrzebny dobry domek, który ma chociaż jakieś pojęcie o dużych psach pasterskich lub polujących, czyli dużo czasu na spacery albo duży wybieg.

Obowiązuje umowa, nakaz sterylizacji a także wizyta przed i po adopcyjna. A gdybym nie odbierała telefonu to pisać smsy, że o Kuvasza to oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

Kontakt w sprawie adopcji

Agata 500 055 822

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.06.2017 18:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 541793
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
12 miesięczna sunia KUVASZ WĘGIERSKI szuka odpowiedzialnego - Zdjęcie nr 112 miesięczna sunia KUVASZ WĘGIERSKI szuka odpowiedzialnego - Zdjęcie nr 212 miesięczna sunia KUVASZ WĘGIERSKI szuka odpowiedzialnego - Zdjęcie nr 312 miesięczna sunia KUVASZ WĘGIERSKI szuka odpowiedzialnego - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)