Razem 262 602 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Saba sunia w typie Polskiego Owczarka Nizinnego PON całe swoje dotychaczowe psie życie spędziła na łańcuchu w brudzie w pełnym słońcu bez możliwości spuszczania ponieważ teren był nie ogrodzony.

Co cieczka rodziła szczeniaki których właściciele pozbywali się w okrutny sposób. Buda bez ocieplenia, rozwalająca się była jej jedynym schronieniem. Jej włosy nigdy nie widziały szczotki ani wody co doprowadziło skórę do tragicznego stanu, grzyb i smród.

Saba została przez nas zabrana, wysterylizowana i po zabiegach pielęgnacyjnych nabrała chęci do życia. Jest bardzo grzeczna, lgnie do człowieka podaje na zmianę łapki, zabiega o uwagę. Niestety musiała być ogolona do zera ze względu na stan jej futra ale gdy szata odrośnie będzie pięknym Ponem, wiernym i wdzięcznym do końca.

Szukamy dla niej mądrego dobrego domu który otoczy ją miłością na resztę jej życia. Chcemy by nowy właściciel pokazał jej inne życie, którego ona nie zna.

Kontakt po godzinie 16, 665-158-238

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.06.2017 13:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 540717
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Saba grzeczna, przyjazna sunia mix PON szuka domu - Zdjęcie nr 1Saba grzeczna, przyjazna sunia mix PON szuka domu - Zdjęcie nr 2Saba grzeczna, przyjazna sunia mix PON szuka domu - Zdjęcie nr 3Saba grzeczna, przyjazna sunia mix PON szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)