Razem 263 555 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Czaruś to cudowny pies w typie sznaucera w wieku około 4 lat. Pies nie ma szczęścia i przez tak długi okres ogłoszeń nikt o niego nawet nie zadzwonił. Szkoda bardzo bo jest wspaniały i skradł by serce każdego kto go pozna. Latka mu lecą i coraz ciężej będzie znaleźć mu dom. Czaruś jest bardzo łagodny, taki pies przylepa najchętniej siedziałby całymi dniami przy człowieku. Niestety teraz to już nie możliwe bo stracił dom tymczasowy i jego miejsce jest w kojcu i budzie.

Czarek toleruje psy, w domu tymczasowym mieszkał z kotami, jest grzeczny, nie niszczy w boksie zachowuje czystość wiec w domu też nie powinno być problemu. Uwielbia wodę i jak tylko widzi rozstawiony basenik od razu wskakuje i się pluska. Nie sprawia żadnych kłopotów. Gwarantujemy że ten pies będzie najwspanialszym przyjacielem rodziny i jeszcze lepszym dziecka. Szukamy dla niego wyłącznie warunków domowych.

Kontakt po 16.00, 665-158-238 lub 507-415-468

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.06.2017 12:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 540111
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Czaruś  SZNAUCER mix, bezkonfliktowy do psów i kotów, grzecz - Zdjęcie nr 1Czaruś  SZNAUCER mix, bezkonfliktowy do psów i kotów, grzecz - Zdjęcie nr 2Czaruś  SZNAUCER mix, bezkonfliktowy do psów i kotów, grzecz - Zdjęcie nr 3Czaruś  SZNAUCER mix, bezkonfliktowy do psów i kotów, grzecz - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)