Razem 258 280 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy domu dla Laleczki - bardzo grzecznej, spokojnej, przyjaznej suni, która niedawno trafiła pod naszą opiekę. Laleczka jest suczką niewielką; waży około 10 kg, na pewno już większa nie będzie. Ma nieco ponad 1 rok, jest młodziutka. To bardzo miła, choć troszkę nieśmiała suczka. Na początku może się troszeczkę "wstydzić" podejść do opiekuna, ale z całą pewnością szybko przekona się do opiekunów w nowym domu i będzie bardzo wierną, oddaną, kochającą małą istotką. Laleczka bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, nie wykazuje najmniejszej agresji. To prze-fajna, pogodna sunia, która źle znosi warunki schroniskowe i kompletnie nie może odnaleźć się w sytuacji, w jakiej się znalazła.

Laleczka ma piękną, dwubarwną okrywę włosową. Jest czyściutka i zadbana. Będzie z całą pewnością niekłopotliwą towarzyszką w rodzinie, w której nie zajmie wiele miejsca. Laleczka potrafi już spacerować na smyczy. Nie ciągnie, jest posłuszna.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.05.2017 20:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 535671
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Laleczka kochana, młodziutka, przemiła suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Laleczka kochana, młodziutka, przemiła suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Laleczka kochana, młodziutka, przemiła suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Laleczka kochana, młodziutka, przemiła suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)