Razem 262 442 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
25.05.2017 10:27

Zorka to urocza, kochana ok 2,5 letnia sunia, mix ras myśliwskich (prawdopodobnie beagle i wyżła niemieckiego lub ogara). Do ludzi bardzo łagodna, przytulna, przylepna, do obcych początkowo podchodzi z rezerwą (być może w przeszłości doznała krzywdy) jednak po chwili przełamuje nieśmiałość i chętnie daje się głaskać. Zorka w domu nie jest nadmiernie ruchliwa, nie potrzebuje dużej dawki szaleństw, niemniej uwielbia dłuższe spacery i zabawy z piłeczką (pięknie chodzi na smyczy, a spuszczona pilnuje się opiekuna). W mieszkaniu podczas nieobecności opiekunów potrafi zostawać dłuższy czas, nie ujada i nie wyje, zachowuje czystość. Obecnie przebywa w domu tymczasowym z innym psem, z którym bardzo ładnie funkcjonuje, jednak do niektórych obcych psów jest nieco nieufna i nie wchodzi w blizsze relacje. Do kotów niestety ma stosunek negatywny (geny psów mysliwskich).

Zorka jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, waży 19kg i jest wielkości większego beagla. Szuka najlepszego domu, ktory ja pokocha i okaze serce i ciepło, na ktore bardzo ale to bardzo zasługuje. Nie zostanie wyadoptowana do kojca ani do budy. Zorka to pies ktory bardzo potrzebuje bliskosci człowieka i szuka domu gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Obecnie przebywa w mieszkaniu w domu tymczasowym w Krakowie, gdzie czeka na swoj nowy dom. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Tel w sprawie adopcji Zorci : 608 030 883.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.05.2017 10:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 535074
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 1Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 2Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 3Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 4Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 5Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 6Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 7Samotna suczka Zorka do adopcji. - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)