Razem 263 636 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kiedy do nas trafił był bardzo głodny i zrezygnowany. Kilka dni nie wychodził z budy, nawet na jedzenie. Spał. Teraz to już przeszłość. Jest dużo silniejszy i bardziej śmiały. Chyba poczuł się bezpieczny. Od niedawna zamieszkał w fundacyjnej kuchni. Dzięki temu mamy okazję poznawać go w warunkach niemalże domowych. Pokazał nam się jako wielki (nie tylko ciałem) pieszczoch. Uwielbia wylegiwać się na kanapie, a że do kanapy jest długa kolejka chętnych, którzy chcieli by na niej poleżeć, Makary znalazł sprytne rozwiązanie tego problemu. Czeka, aż wszystkie psy wybiegną z domu na podwórko, a on wtedy zamiast na dwór, to cichutko, niezauważenie kładzie się na kanapie i udaje, że go tam nie ma.

Obok kanapy drugą miłością Makarego jest człowiek. Wychodzenie na dwór, czy wylegiwanie się w domu nie cieszy go specjalnie, jeżeli nie towarzyszy temu człowiek. Staramy się w miarę możliwości towarzyszyć Makaremu, bo ciężko jest odmówić jego pięknym oczom. Makary ma ok. 10 lat. To nie jest stary pies, jest tylko zmęczony życiem i zrezygnowany. Dużo przeszedł. Zasługuje na spokojne życie. Cieszy nas, że w jego dotychczas przeraźliwie smutnych oczach, zaczyna się pojawiać nadzieja i radość. Wraz z Makarym pełni nadziei wypatrujemy dla niego domu pełnego miłości.

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE – SOS DLA ZWIERZĄT

Adres korespondencyjny:

ul. Malownicza 82

92-761 Łódź

602 457 408

502 284 795

kasia@fniz.pl

http://labradory.info/viewtopic.php?t=23690

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.05.2017 00:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 534320
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 1Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 2Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 3Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 4Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 5Makary - miłośnik człowieka i kanapy szuka domu - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: labradory
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika labradory
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)