Razem 263 610 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tysiące psów, tysiące próśb o dom i miłość dla nich.

Jak wybrać?

Może sercem? Może choć jedno serce zabije dla tego wyjątkowego psa i będzie szczęśliwy?

Łańcuch na szyi, teraz kraty, życie nigdy go nie rozpieszczało, to pewne.

Bardzo gorąco wierzymy, że jego los się dzięki Wam odmieni, że znajdziemy mu dom.

Pongo ma ok. 9 lat, waży ok. 23 kg i jest typem spokojnego, zrównoważonego psa, który dopiero teraz, pod opieką wolontariatu, poznaje co to jest miłość i troska człowieka. Radość Pongo, jego chęć bycia z człowiekiem , kontaktu i pieszczot, zmienia się każdego dnia. Pongo jest zapewne zdziwiony, że smaczki są dla niego, ręka która głaszcze jest oznaką miłości i czułości.

Przeczytajcie o początkach Pongo za kratami, to opis wolontariuszki:

„Pongo, smutny chłopak, który nieufnie, ale spokojnie do mnie podszedł, pozwolił zapiąć się na smycz i wyjść na wspólny, przyjemny spacer. Spacer, który pozwolił nam się poznać i sprawdzić jak Pongo zachowuje się na otwartej przestrzeni. Okazuje się, że psiak jest bardzo kochanym stworzeniem, który chętnie się bawi, a za smakołyki potrafi pokazać swoje umiejętności . Teraz też wiem, że jest łasuchem,no i dzięki temu za pomocą pozytywnych wzmocnień typu smaczki, można go jeszcze wiele nauczyć. Pongo nie oddala się od człowieka, nie ciągnie, rozgląda się tylko z ciekawością w miejscach spacerowych. Obserwuje ludzi i inne zwierzęta. Nie jest typem psa, który zabiega o czułości, pewnie wcześniej nigdy nie doświadczał takich doznań ze strony człowieka. Potrafi natomiast cieszyć się z tego co człowiek mu ofiarowuje, nienachalne głaskanie czy drapanie za uszami. Myślę, że drzemie w nim ogromny pieszczoch i że to tylko kwestia czasu jak pies się otworzy i pokaże, że jest największym przytulaśnym psem na świecie. Podczas zabaw można wykrzesać z niego odrobinę psiego „uśmiechu” i na widok takiego psa serce od razu się raduje. Wesoły pies od razu wprowadza człowieka w pozytywny nastrój…”

Jeśli ktoś z Państwa zechce ofiarować dom tej rudej piękności, to przypominamy, że obowiązuje procedura adopcyjna i nie szukamy dla Pongo budy, kojca, garażu…bądź innych „przybytków szczęśliwości”.

Pongo czeka na DOM.

Kontakt: 693 525 079

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.05.2017 21:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 534304
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 1Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 2Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 3Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)