Razem 259 267 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lusia została znaleziona w Tomaszowie Mazowieckim przy pizzeri. Porzucona jak śmieć. To starsza sunia, ma 11 lat. Wyglądała na bardzo zmęczoną życiem. Trafiła do schroniska i ze względu na jej depresyjny stan zabrałyśmy ją do domu tymczasowego w Częstochowie. Przebywa tam już 3 rok. Źle się tam czuje, bo nie jest sama, przebywa wśród wielu innych psów, które również ktoś porzucił. Boimy się, że nie doczeka tego, co powinna mieć całe życie. Domu. Jest spokojna i zrównoważona. Zachowuje czystość, akceptuje inne psy, lubi dzieci. Jest średniej wielkości psem, nieco w typie owczarka. Ma przepiękne umaszczenie, mądre spojrzenie. Nie sprawia problemów. Lubi wodę i chętnie pływa, to psia dama, która za okazaną troskę odwdzięczy się wielką psią miłością i wiernością.

Czy jest coś gorszego niż bezdomność przez całe życie? Adopcja ratuje życie. Marzymy o tym, żeby ktoś uratował życie Lusi.

Kontakt w sprawie adopcji:

517 023 068

730 355 970

amicus_canis@interia.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.05.2017 21:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531667
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lusia, czysta, lubiąca dzieci i psy, cudowna suczka w typie - Zdjęcie nr 1Lusia, czysta, lubiąca dzieci i psy, cudowna suczka w typie - Zdjęcie nr 2Lusia, czysta, lubiąca dzieci i psy, cudowna suczka w typie - Zdjęcie nr 3Lusia, czysta, lubiąca dzieci i psy, cudowna suczka w typie - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)