Razem 263 553 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego, spokojnego domu dla Misia-Ptysia. Psiak trafił do nas po tym jak od miesięcy błąkał się bezpańsko. Ptysio ma około 3 lat, jest wielkości owczarka, ale drobniejszej budowy, na szczupłych łapach. Piesio początkowo był bardzo zagubiony, ale stopniowo odzyskuje spokój, nabiera zaufania do opiekunów i staje się bardziej otwarty. Ptysio na pewno długi czas był przeganiany. Bał się każdego gestu ze strony człowieka, ale z dnia na dzień jest spokojniejszy i bardziej ciekawy ludzi wokół. Ptysio to psi anioł; jest grzeczny, miły, cichy i spokojny. Nikomu nie dokucza, nikogo nie zaczepia. Potrafi spacerować na smyczy. Na początku na pewno będzie musiał poznać nowy teren i oswoić się z otoczeniem wokół domu, ale podczas każdego kolejnego spaceru będzie spokojniejszy i nie będzie w nim strachu przed kolejnym porzuceniem. Ptysio jest pieskiem, który raz stracił już dom i było to dla niego przykrym doświadczeniem. Obecnie szukamy dla niego takiego domu w którym będzie czuł się bezpiecznie, kochany i bezpieczny.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.05.2017 17:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 531158
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
MISIO-PTYSIO-grzeczny,miły,spokojny,delikatny psiak szuka do - Zdjęcie nr 1MISIO-PTYSIO-grzeczny,miły,spokojny,delikatny psiak szuka do - Zdjęcie nr 2MISIO-PTYSIO-grzeczny,miły,spokojny,delikatny psiak szuka do - Zdjęcie nr 3MISIO-PTYSIO-grzeczny,miły,spokojny,delikatny psiak szuka do - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)