Razem 262 529 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ziółek jest przyjaznym psem z ogromnym bagażem przykrych doświadczeń. Prawdopodobnie od początku swojego życia wegetował na łańcuchu pilnując jednego z wiejskich gospodarstw. Radością było dla niego chwilowe zerwanie się z uwięzi. Niestety, jedna z takich przygód skończyła się dla niego tragicznie. Ziółek został potrącony przez samochód, a po tym incydencie trafił do schroniska. Nasza walka o niego była bardzo długa. Niejednokrotnie myśleliśmy, że Ziółek po prostu nie przeżyje. Był częściowo sparaliżowany, nie mógł się ruszać. Wymagał długiej rehabilitacji i leczenia. Aktualnie jest bardzo radosnym psem. Jedynymi pozostałościami po wypadku są pojawiające się zaburzenia równowagi i specyficzny, choć uroczy, grymas pyszczka. Ziółek potrafi ładnie chodzić na smyczy. Toleruje inne psy, choć czasem względem mniejszych od je siebie bywa dominujący. W stosunku do człowieka jest przyjazny. Nieśmiało prosi o pieszczoty, które sprawiają mu wiele przyjemności. Wierzymy, że los się do niego uśmiechnie. Dostał drugie życie w schronisku, trzecie należy mu się przy kochającym opiekunie! Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku,niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.04.2017 09:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 530486
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Ziółek, pies ze smutną historią - czy los się do niego uśmie - Zdjęcie nr 1Ziółek, pies ze smutną historią - czy los się do niego uśmie - Zdjęcie nr 2Ziółek, pies ze smutną historią - czy los się do niego uśmie - Zdjęcie nr 3Ziółek, pies ze smutną historią - czy los się do niego uśmie - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)