Razem 262 537 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

ŚNIEŻKĘ, sunię w typie labradorki lub podhalanki, zauważono na wsi od 3 tygodni. Skąd przychodziła i gdzie się chowała nikt nie wiedział. Cichutko zaglądała ludziom w oczy z nadzieją że może ktoś da jej dom. Niestety staje się tak bardzo rzadko, tym bardziej na wsi. NIKOMU nie była potrzebna, nikt jej nie szukał i nie chciał. Postanowiłyśmy odszukać kryjówkę ślicznej białej suni. Trwało to kilka dni, bo psina była wyjątkowo czujna. Zaszyła się głęboko w leśnym podszyciu i za nic w świecie nie chciała wyjść. Wreszcie z pomocą klatki-łapki i jedzonka udało się ją złapać.

Śnieżka ma ok. 2 lat. Ma piękne białe futerko i niezwykłe oczy - prawe niebieskie, a lewe brązowe. Jest chudziutka ale to da się naprawić dość szybko.

Psina ufa człowiekowi, bardzo dobrze dogaduje sie z innymi pieskami .Ładnie chodzi na smyczy. Czeka u nas na wyjątkowego człowieka, który ją pokocha i zabierze do najlepszego na swiecie domu. Odwdzięczy się miłością i oddaniem.

Śnieżka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona. Będzie zaczipowana i wysterylizowana.Czeka na kochanych odpowiedzialnych opiekunów

Marta 506-970-844

Ania 600-513- 892

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.04.2017 10:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 529931
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Królewna Śnieżka bez (krasno)ludków. Czeka - Zdjęcie nr 1Królewna Śnieżka bez (krasno)ludków. Czeka - Zdjęcie nr 2Królewna Śnieżka bez (krasno)ludków. Czeka - Zdjęcie nr 3Królewna Śnieżka bez (krasno)ludków. Czeka - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)