Razem 261 149 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lalka − 6 lat w schronisku, 6 lat bez jednej łapy, 6 lat bez ciepłego posłania, bez ręki do głaskania, ucha do polizania. Ale jeszcze trochę pamięta jak to jest mieć dom, bo kiedyś miała. Dawno temu. Wie, że załatwia się na dworze, wie, że śpi się na łóżku. Jak się je ma. Lala znów dostała szansę. Znów spała na łóżku. Dwa dni. Ale warczała. Coś chciała powiedzieć. Nie zrozumieli. Odesłali, przestraszyli się.

Kto zrozumie Lalkę ze schroniska? Kto da kolejną szansę? Kto cierpliwie poczeka, aż Lalka poczuje, że jest bezpieczna, że nie musi warczeć?

Lala jest psem, którego w schronisku znają wszyscy. Jest wielką całuśnicą i pieszczochem. Lepiej czuje się w towarzystwie kobiet, ale potrafi przyjaźnić się z mężczyznami – w kontaktach z nimi potrzebuje jednak więcej czasu i zrozumienia. Gdy kogoś dobrze pozna, jest bardzo wylewna w okazywaniu psiej miłości.

Bez łapy Lalcia radzi sobie świetnie. Na spacerach potrzebuje częstych odpoczynków, ale póki co skok na budę czy pokonanie kilku schodów nie stanowią dla niej problemu.

Wobec mijanych na ulicy psów Lala zachowuje się bardzo grzecznie. W bezpośrednim kontakcie dogaduje się z nienachalnymi czworonogami.

Lala zna domowe życie. Nie załatwia się w mieszkaniu, nie niszczy, nie boi się windy czy przebywania na klatce schodowej.

Szukamy dla Lali odpowiedzialnej rodziny. Ludzi, którzy umieją odczytywać sygnały, jakie wysyła pies i na nie reagować. Ludzi, którzy nie zrażą się pierwszym niepowodzeniem – zechcą pracować z psem i dadzą mu czas. Ludzi konsekwentnych, rozumiejących na czym polegają pozytywne metody wychowania. Kogoś, kto uszanuje uczucia Lali po adopcji i pomału wprowadzi ją w nowe życie.

Ze względu na wiek (11 lat), wielkość (24 kg) i brak łapy Lala musi zamieszkać na parterze, w mieszkaniu z windą lub w domu z ogrodem.

Lalka powinna zamieszkać w domu bez dzieci – w ich towarzystwie czuje się zaniepokojona.

W schronisku (na Paluchu) Lalę wspierają jej wolontariusze −Ania i Piotr 508-572-122, Wiola 605-264-143, email: adoptuj.z.palucha@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.03.2017 08:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524989
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Lala, cudowna, domowa suczka amstaff mix adopcja - Zdjęcie nr 1Lala, cudowna, domowa suczka amstaff mix adopcja - Zdjęcie nr 2Lala, cudowna, domowa suczka amstaff mix adopcja - Zdjęcie nr 3Lala, cudowna, domowa suczka amstaff mix adopcja - Zdjęcie nr 4Lala, cudowna, domowa suczka amstaff mix adopcja - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)